Odkryj swoją wewnętrzną moc i zacznij żyć życiem, o jakim zawsze marzyłaś!

Cześć cudowna Kobieto! Nazywam się Beata Biegała i wierzę, że nasze drogi przecięły się po to, byś mogła odkryć siebie i wszystko to, co na odkrycie czeka!

IMG_7259

KIM JESTEM?

Od ponad 5 lat wypełniam swoją życiową misję i  pomagam kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia! Pomagam i pokazuję, jak świadomie  budować życie w zgodzie z sobą i dla siebie. 

Swoją społeczność gromadzę wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zapraszam, zachęcam i motywuję do zmiany, bo wierzę, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!

Jestem autorką książki “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!” i współautorką w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali”

  Prywatnie jestem żona oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniłam się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniam swoje marzenia.

Odbierz prezent!

Zapisz się do mojego newslettera
i odbierz 90-lekcji wdzięczności!
Już ponad 30 000 osób skorzystało z tej opcji,
wybierając zmianę i siebie!

Dlaczego warto przeczytać moją książkę "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"?

To nie jest zwykła książka! To proces, który krok po kroku odkryje przed Tobą najważniejsze aspekty zmiany, niezbędne, jeśli myślisz o tym, by tworzyć życie na własnych zasadach!

Dzięki tej książce:

  • Odkryjesz, jak ważne jest Twoje tu i teraz, by w pełnej świadomości budować przyszłość, jakiej zawsze chciałaś,
  • Zmierzysz się z cieniami przeszłości, bo dopiero wtedy, kiedy je uwolnisz, przestaniesz żyć swoją przeszłością, a zaczniesz dniem dzisiejszym, 
  • Podejmiesz decyzję, czy chcesz spełniać swoje marzenia zamieniając je w cele, czy jednak wolisz zostać w życiu, w którym jesteś teraz!

To tylko część tego, czego doświadczysz czytając moją książkę! Niestety, nakład książki jest już wyczerpany, ale możesz kupić ją w formie ebooka! 

Poznaj opinie na temat mojej przestrzeni!

Shopping Cart
Scroll to Top