Dołącz do wyzwania wdzięczności!

Wdzięczność to pierwszy i najważniejszy krok w kierunku szczęścia.

Jeśli szukasz szczęścia, próbujesz je w sobie odkryć, to zacznij od praktyki wdzięczności. Na szczęście można się tego nauczyć - a czas nauki zależy od osobistych doświadczeń. Ja sama uczyłam się wdzięczności pół roku! Ale byłam mocno oporną materią!

Wdzięczność jasno pokazuje, co jest w życiu ważne, a co nie! Kiedy wyrażasz wdzięczność każdego dnia w końcu zaczynasz nią żyć - bo wdzięczność to magia, która nieustannie narasta, jakby się ją mnożyło!

Co naprawdę da Ci wyzwanie wdzięczności:

Codziennie o godzinie 6:00 rano w Twojej skrzynce e-mail pojawi się nowa lekcja z wyzwania, dzięki której krok po kroku nauczysz się wdzięczności!

Wdzięczność uczy uważności, uważność daje możliwość bycia wdzięcznym! W trakcie wyzwania wypracujesz klika bardzo ważnych nawyków, które każdego dnia praktykują ludzie, którzy mówią, że są szczęśliwi!.

90 lekcji w formie codziennych e-maili, dzięki którym odkryjesz w sobie wrażliwość na siebie i świat
Zbudujesz lepszy kontakt ze sobą, a to przełoży się na to, jakie masz relacje z innymi.
Zwiększysz satysfakcję z życia i podejmiesz decyzje o zmianach, które będą spójne z Tobą,
Podniesiesz poczucie własnej wartości, a to pozwoli Ci docenić samą siebie w wielu wymiarach życia
Nauczysz się zachowywać dyscyplinę i wytrwałość, bo codzienna praca z wyzwaniem pozwoli Ci zbudować nawyk samodyscypliny i systematyczności
Zbudujesz lepszy kontakt ze sobą, innymi i światem, bo będziesz patrzyła na wszystko z perspektywy miłości i wdzięczności, a nie lęku, braku, żalu
Zamienisz narzekanie na docenianie i zobaczysz to w słowach, które zaczniesz używać i tych, które usuniesz ze swojego języka
Nauczysz się uważności, najważniejszej umiejętności w rozwoju osobistym!

Zobacz, co o Wyzwaniu Wdzięczności mówią uczestniczki:

Cokolwiek teraz myślisz... zrób eksperyment! Nie neguj, nie nastawiaj się nie wiadomo na co... zrób eksperyment podejmując to wyzwanie i z ciekawości sprawdź, co się wydarzy w Twoim życiu podczas i po tym wyzwaniu!

Copyright © 2023 Beata Biegała  Powered by Klub eMarketer    

Regulamin    Polityka prywatności

Zapisz się na wyzwanie wdzięczności!

Odbierz 90 BEZPŁATNYCH lekcji wdzięczności i zmień swoje życie!

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress