Dołącz do 3-dniowego warsztatu! Zaczynamy:

Monday

January

01

1999

at

10:00 AM

                     Otwórz się na 

          skok kwantowy!

Dołącz do 3-dniowego głęboko transformującego warsztatu dla kobiet, które chcą od życia więcej!

3-dniowy warsztat

"Obudź się do życia!"

To zaproszenie do wejrzenia wgłąb siebie w poczuciu, że wszystko już tam jest. Świadomość, że wszystkie odpowiedzi masz już w sobie pomoże Ci wejść w ten obszar samej siebie, który jest gotowy na uzdrowienie! Uzdrowienie może przyjść tylko przez zrozumienie, że w byciu w chwili obecnej i doświadczania życia z poziomu tu i teraz, bez narzuconego filtra przeszłych doświadczeń!

Naszą największą iluzją, w której możesz utknąć i nigdy się nie obudzić to iluzja, że już jesteś świadoma. 

Przebudzenie oznacza zmianę.

Przebudzenie oznacza poddanie się wyższemu prowadzeniu.

Przebudzenie oznacza, że wychodzisz z walki i stajesz twarzą do życia, które na Ciebie czeka!

... bo życie czeka na Ciebie z całym wachlarzem dóbr i obfitości!


Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli...

Przez lata własnego rozwoju przedzierałam się przez kolejne warstwy przeszłości, trudnych doświadczeń i emocji, z którymi ciężko było sobie poradzić. Dzisiaj wiem, że największą różnicę zrobiło mi poddanie się i wyjście z walki i nierealnych oczekiwań. Kiedy puściłam wolno jedno i drugie, zaczęłam doświadczam różnicy... Ten warsztat może być rozwiązaniem na wiele bolączek, których doświadczasz, ale... 

Zawsze jest jakieś ale...

Warsztat daje narzędzia i zachęca do praktyki. To praktyka w połączeniu z nową świadomością i ciągłym poszerzaniem siebie pozwoli Ci się obudzić w pełni. Pozwoli Ci wejść w nowy rodzaj doświadczenia... W nowe życie, budowane na własnych warunkach!

Czego doświadczysz dołączając do warsztatu?

Co wydarzy się w Twoim życiu, kiedy zaczniesz ucieleśniać swoją wewnętrzną prawdę? 

Co się wydarzy, kiedy połączysz się ze swoją kobiecością? 

Co się wydarzy, kiedy uwierzysz, że możesz stworzyć swoje życie od nowa? 

" Obudź się do życia!" Obudź się do życia!"

to niesamowite połączenie pracy warsztatowej z elementami coachingu, mentoringu i healingu, który poprowadzę dla Ciebie przez 3 kolenie dni (14-16.07.2024) w trakcie których:

Warsztat#1

Obudź się do swojej prawdy!

Twoja prawda czeka na odkrycie! Będzie to możliwe tylko wtedy, kiedy uwierzysz, że masz w sobie moc do zarządzania swoim życiem, do tworzenia go w sposób najlepszy dla siebie! To oznacza, że dzisiaj też tworzysz, ale z poziomu zaprogramowanego negatywnie podświadomego umysłu! Kiedy obudzisz się do swojej prawdy, już nic nie stanie Ci na przeszkodzie... Staniesz się kreatorką!

Odejście od zaprogramowanych przekonań, od sztywnych schematów, które wciąż wciągają Cię w sen iluzji odbierając Ci doświadczenia bycia w chwili obecnej pokażą Ci nową perspektywę wyboru tego, czego chcesz!

Warsztat#2

Obudź się do swojej kobiecości!

Jesteś Królową! Jesteś Boginią! Jesteś kobietą, która ma w sobie moc do której potrzebujesz się przebudzić! 

Definicja kobiecości mówi, że to zespół cech fizyczno – umysłowych. Daje to do zrozumienia, że nie wystarczy ładnie wyglądać, być szczupłą i zadbaną, by czuć się kobieco. Często właśnie w tych aspektach siebie szukamy tego, co znaleźć możemy w połączeniu się z tą częścią siebie, która jest sensualna, zmysłowa i magiczna! 

Aktywacja kobiecości na poziomie doświadczania siebie i połączenia się z tą wersją Ciebie, która jest gotowa odkryć i pokazać światu swoją prawdziwą kobiecość będzie punktem zwrotnym w Twoim życiu!

Warsztat#3

Obudź się do życia!

Życie czeka na Ciebie! Odzywa się w marzeniach, pragnieniach i tęsknocie, której być może nie rozumiesz. Przebudzenie do życia oznacza przebudzenie Twojej podświadomości, która ma stać się Twoim sługą. Życie w harmonii, którego możesz wtedy doświadczyć nie jest jedną z możliwości... to krok, który TRZEBA zrobić! Krok w kierunku bezwarunkowej miłości!
 Miłość do siebie zawiera w sobie odwaga do życia nie tylko wtedy, kiedy wszystko się układa i jest świetnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy pojawiają się trudności.

W rozwoju nie idziesz do życia, którym jest tylko cudownie, idziesz do życia, które jest doświadczeniem i doświadczasz go w pełni, z tym co przychodzi. Odwaga do stawiania siebie na pierwszym miejscu pozwala wyjść życiu naprzeciw!

Czego doświadczysz w trakcie całego procesu:

Cały warsztat, czyli 3 spotkania na żywo to proces, w trakcie którego doświadczysz:

Mindset

Zmienisz swoje nastawienie i podejście do własnego rozwoju osobistego, który ma być dla CIebie narzędziem do kreacji Twojego wymarzonego życia!

Coaching

Będziesz miała okazję i szansę doświadczyć magii ważnych pytań i wglądów, a to pozwoli Ci uporządkować myśli i określić czego chcesz!

Healing

Uzdrowisz te części siebie, które już są gotowe, by doświadczyć uzdrowienia mentalnego, emocjonalnego bądź fizycznego!

Co otrzymasz?

Trzy warsztaty w aplikacji Zoom (każdy ok. 2 godzin)
Trzy workbooki - zeszyty ćwiczeń
Medytacje i inne nagrania w formie mp3
Medytacje i inne nagrania w formie mp3

Warsztat to 3 spotkania w aplikacji Zoom, gdzie doświadczysz wiedzy, która będzie niezbędna do ucieleśnienia tego, co ważne, sesji embodiment, czyli pracy z ciałem i głębokich procesów transformujących Twoje niewspierające przekonania!

Odpowiedz sobie na pytanie: 

Jakiego życia chcesz? 

Jeśli chcesz ZMIANY, to dzięki temu warsztatowi:

Odkryjesz, czym jest Twoja wewnętrzna moc i co ma wspólnego z Twoim poczuciem własnej wartości!
Pogłębisz swoje zaufanie do samej siebie i swojego wewnętrznego prowadzenia, a to pozwoli Ci odważnie iść za tym, co Cię ekscytuje i co każdego dnia rozpala Twoje serce.
Zanurzysz się w esencji siebie, czyli prawdopodobnie pierwszy raz w życiu doświadczysz prawdy o sobie i swoim dotychczasowym życiu. 
Obudzisz się do swojej prawdy, tej ukrytej w Twoim sercu, która czeka, by pokazać Ci Twój pełen potencjał!
Staniesz twarzą w twarz z wszystkim tym, co do tej pory nie działało i podejmiesz decyzję, czy chcesz się tego trzymać, czy jednak chcesz innego życia!
Zrozumiesz, kim tak naprawdę jesteś, bo przestaniesz wierzyć w to, czego dowiedziałaś się o sobie w dzieciństwie i ZAKOCHASZ SIĘ W SOBIE na zawsze.
Odkryjesz, że dzięki pielęgnowaniu swojej kobiecości, wszystko co Cię otacza jest powodem do świętowania, do prawdziwego celebrowania chwili i życia!
Zobaczysz, że życie, które jest przed Tobą mieni się tysiącem barw i możliwości, które tylko czekają, byś po nie sięgnęła!

Dołącz do warsztatu

Obudź się do życia!

Zobacz co o moich kursach i warsztach mówią moje klientki!

Warsztat "Obudź się do życia!"

14-16.07.2024 

3 intensywne spotkania warsztatowe
Zeszyty ćwiczeń
Medytacje w formie mp3
Bonus #1: Zapis wyzwania z 05/2024: Odkryj swój życiowy cel!  - o wartości 333 zł

Inwestycja 1332 zł
 Dzisiaj 444 zł

mastercard

"Obudź się do życia!" PAKIET ROZSZERZONY!

14-16.07.2024

3 intensywne spotkania warsztatowe
Zeszyty ćwiczeń
Medytacje w formie mp3
Rozszerzenie #1: Warsztat "Nowy Początek!" - wartość 999 zł
Rozszerzenie #2: Trening: AKTYWACJA WEWNĘTRZNEJ MOCY! - wartość 999 zł
BONUS: Warsztat "EMOCJE - 7 kroków do siebie!" - wartość 197 zł
BONUS: Zapis wyzwania z 05/2024: Odkryj swój życiowy cel!- wartość 333 zł

Inwestycja 3194 zł 
 Dzisiaj 799 zł

mastercard
stripe

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z opcji ratalnej, sprawdź ofertę:

Cześć, jestem tutaj, by Ci pomóc!


Kiedy odkryłam swoją życiową misję, czyli pomaganie innym w odkrywaniu siebie, to potrzebowałam przede wszystkim zaufać mojemu sercu, że to jest właśnie moja prawda...

Nie miałam nic... Wciąż wszystko wokół mówiło mi, że rzucam się z motyką na księżyc... Nie miałam budżetu na inwestycję w moją firmę... Nie wiedziałam jak się taką prowadzi... A przede wszystkim nie wiedziałam, czy umiem pomagać...

Jednak ten głos serca był tak wyraźny, że zaufałam mu. Zaufałam i pozwoliłam, by to serce poprowadziło mnie do mnie samej!

Dzisiaj jestem 7 lat później i pomagam kobietom odnaleźć szczęście i poczucie spełnienia. Jestem autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką książki "Doskonale Niedoskonali. Poczucie własnej wartości!" Swoje klientki zapraszam do przestrzeni, które transformują stare na nowe i otwierają im drzwi do ich marzeń!

Jesteś gotowa na skok w nieznane?

Dołącz do warsztatu tutaj i przeżyj największą transformację w swoim życiu!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Book Your FREE 30-min Strategy Call Now

Enter your details below to get booking details now

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress