BEZPŁATNE WYZWANIE 

Dołącz do bezpłatnego 5-dniowego wyzwania i "ODKRYJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ MOC!"

Poznaj mój unikalny sposób, dzięki któremu zmienisz swoją rzeczywistość i zaczniesz czerpać z życia pełnymi garściami!

Przez ostatnie lata setki kobiet wzięło udział w wyzwaniu, które zmieniło ich życie! To wyzwanie zaprasza Cię do porzucenia drogi ofiary i przejścia na drogę kreatora, byś 

Co się wydarzy w trakcie?

Dowiesz się, jak Twoja obecna sytuacja i rzeczywistość w której żyjesz nie jest jedyną możliwością. Jednak punktem wyjścia do zmiany jest świadomość - bez niej nie zmienisz swojej rzeczywistości. W 1 dniu wyzwania zdiagnozujesz swoją rzeczywistość i odkryjesz co blokuje Cię w dążeniu do odkrywania siebie!
Odkryjesz, że Twoje myśli mają moc i mogą być mocą kreacji albo zniszczenia... 2 puzzel w układance szczęścia i spełnienia czeka na Twoją decyzję: co z nim zrobisz? W 2 dniu wyzwania zmierzysz się z tematem własnych przekonań: z historiami, słowami i osobami, które wpłynęły na to, jak na siebie dzisiaj patrzysz!
Poznasz, który kierunek Twojego skupienia jest dla Ciebie właściwy! Odkryjesz siłę skupienia na tym, co pomoże Ci odkrywać siebie i tworzyć nową rzeczywistość w oparciu o sprawdzone metody. W 3 dniu wyzwania odnajdziesz właściwy punkt skupienia i doświadczysz mocy, która z tego płynie!
Doświadczysz, że  Twoją największą siłą, którą nosisz w sobie są Twoje decyzje i to, co dzieje się zaraz po nich! Ta siła może Cię niszczyć, powodować przygnębienie i ciągłe niezadowolenie z życia, ale może być też tym czynnikiem, który pozwoli Ci rozpocząć budowanie siebie na nowo! W 4 dniu wyzwania przyjrzysz się swoim emocjom i zobaczysz, czy to one kontrolują Twoje życie, czy Ty kontrolujesz swoje emocje.
Podsumujesz wszystko, czego do tej pory dowiedziałaś się o sobie! Masz moc - siłę - potęgę... jakkolwiek to nazwiesz, to od Ciebie zależy, co z tym zrobisz i jaką drogę wybierzesz!W 5 dniu wyzwania podejmiesz decyzję, co dalej zrobisz ze swoim życiem, którą drogą chcesz podążać!

Cześć...

Wiem, że może tracisz już wiarę, że jeszcze coś możesz zmienić... 

Kiedyś czułam się tak samo... Miałam 26 lat i wierzyłam, że moje życie się skończyło. Moje dziecko okazało się niepełnosprawne, małżeństwo wisiało na włosku, a ja... czułam, że nie chcę już żyć!

Dzisiaj jestem już w innym miejscu... Moją życiową misją jest budzenie  kobiet do świadomego życia w zgodzie z sobą!

 Swoją społeczność gromadzę wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zapraszam, zachęcam i motywuję do zmiany, bo wierzę, że bez względu na ciężar przeszłości jaki dzisiaj dźwigasz - możesz doświadczyć zmiany!

Jestem autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" współautorką w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorką wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. 


Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet.

Przeczytaj, co o wyzwaniu piszą uczestniczki:

Bezpłatne wyzwanie

Spotkamy się na 5 kolejnych livach, w trakcie których opowiem Ci o wszystkich najważniejszych aspektach zmiany, dostaniesz ode mnie workbooki i wszystko, co potrzebne, byś mogła wyruszyć w podróż do siebie!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Bezpłatne wyzwanie!

Zapisz się na bezpłatne wyzwanie rozwojowe!

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress