BEZPŁATNY WARSZTAT ROZWOJOWY

POŁĄCZ SIĘ ZE SWOJĄ INTUICJĄ...

Weź udział w bezpłatnym warsztacie rozwojowym, w trackie którego połączysz się ze swoją intuicją i odzyskasz spokój!

W TRAKCIE WARSZTATU DOWIESZ SIĘ:

Jak odzyskać połączenie z intuicją?


Jak odróżnić głos ego od intuicji?


Jak podążać za głosem intuicji z zaufaniem i odwagą?


Połącz się ze swoją intuicją!

Intuicja jest głosem Twojego serca, a serce to dom Twojej duszy. Niestety... w procesie wychowania i wzrastania tracimy z nią kontakt. Tracimy kontakt z naszą Duszą, a co za tym idzie -  z własną prawdą!

Ta ukryta wewnątrz nas prawda jest wszystkim tym, po co przyszliśmy na ten świat. Kiedy nie mamy do niej dostępu, to idziemy przez życie w poczuciu, że jest coś więcej, ale gdzie? Błądzimy. Idziemy na oślep. Odkładamy to, co ważne na potem... Ta wewnętrzna prawda czeka na odkrycie!


„Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na to życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną”. 

Steve Jobs

Odzyskaj spokój i harmonię w swoim codziennym życiu...

Pozwól sobie na doświadczenie nowych możliwości, nowych opcji, z których możesz skorzystać, kiedy otworzysz się na wewnętrzne prowadzenie! 

Intuicja...

Intuicja to jedna ze zdolności umysłowych. Na co dzień nauczyliśmy się korzystać z naszych zmysłów, ale totalnie zapomnieliśmy, że jest coś więcej. To więcej to Twój umysł i wszystko to, co z nim związane. W Twoim umyśle nieustannie siejesz ziarna, a potem zbierasz żniwa. Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Dołącz do bezpłatnego warsztatu

Połącz się ze swoją intuicją!

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close

Dołącz do bezpłatnego warsztatu:

POŁĄCZ SIĘ ZE SWOJĄ INTUICJĄ...

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress