Bezpłatny warsztat rozwojowy

Zmień Swoje Życie!

Jak świadomie zmieniać swoje życie w praktyce i działaniu!
13.11.2023 r. | godz. 19:00

Sekret #1

Kim potrzebujesz się stać, by zacząć żyć życiem z Twoich marzeń!

Sekret #2

Jak puścić przeszłość, by żyć w tu i teraz! Wybacz, odpuść i kreuj!

Sekret #3

Twoja kreacje dzieje się dzisiaj! Bądź świadoma, że zmiana już się dzieje!

W trakcie warsztatu otrzymasz bonusy! 

Medytację "Ogród marzeń!"
Specjalny workbook, z którym będziesz pracowała w trakcie warsztatu

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Warsztat odbędzie się 13 listopada (poniedziałek) o godz. 19:00

Warsztat poprowadzi dla Ciebie:

Od ponad 6 lat wypełniam swoją życiową misję i pomagam kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia! Pomagam i pokazuję, jak świadomie budować życie w zgodzie z sobą i dla siebie.
Swoją społeczność gromadzę wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zapraszam, zachęcam i motywuję do zmiany, bo wierzę, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!
Jestem autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali”
Prywatnie jestem żona oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniłam się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniam swoje marzenia.

Podczas warsztatu:

Dowiesz się, dlaczego tak ważne jest, byś wiedziała czego chcesz i kim potrzebujesz się stać, by ta kreacja była dla Ciebie możliwa i dostępna!

Odkryjesz, że połączenie się ze swoją wewnętrzną mocą oznacza podążanie drogą osoby, która już żyje życiem ze swoich marzeń!

Otworzysz się na tą wersję siebie, która jest KOBIETĄ ŚWIADOMĄ I SPEŁNIONĄ, a dzięki temu stanie się kreatorką będzie naturalnym krokiem!

Zrozumiesz lepiej siebie samą i to, dlaczego Twoje dotychczasowe starania nie przynosiły efektów, jakich zawsze chciałaś!

Otworzysz się na nową energię - energię tworzenia i bycia w tu i teraz, a dzięki temu z lekkością i radością zaczniesz budować siebie na nowo!

Ćwiczenia i medytacje, które zrobimy w trakcie warsztatów pozwolą Ci się wznieść na wyższy poziom świadomości i kreacji!

Bezpłatny warsztat rozwojowy

Zmień Swoje Życie!

Jak świadomie zmieniać swoje życie w praktyce i działaniu!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

BEZPŁATNY WARSZTAT

Zapisuję się na warsztat "Zmień swoje życie!"

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress