Zanim dokończysz swoje zamówienie...

Mam dla Ciebie SPECJALNĄ - tajną - OFERTę, KTÓREJ NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!

Poczekaj... specjalna oferta tylko dla Ciebie!
Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej - działaj już teraz!

Donec sociosqu! Velit at massa donec litora himenaeos phasellus, blandit maecenas rhoncus ornare aliquam, sit iaculis torquent ac primis nam suspendisse porta? Aenean?

Chcesz jeszcze GŁĘBIEJ wejść w temat zmiany,
 rozwoju duchowego i osobistego?
Chcesz pozbyć się POCZUCIA WINY, kiedy robisz coś tylko dla siebie, bądź kiedy odkładasz na potem to, co jest dla Ciebie ważne dzisiaj?

Przygotowałam dla Ciebie 21-dniowy program, dzięki któremu Staniesz Po Swojej Stronie i z radością zaczniesz odkrywać, jak piękną istotą jesteś i jak piękne może być Twoje życie!

Musisz jednak o czymś wiedzieć... to nie jest kolejne szkolenie, które kupisz po to, by je zaliczyć! Odbierając dostęp do tego szkolenia zaczniesz zmieniać swoje życie na wielu poziomach, bo poznasz wszystkie najważniejsze elementy rozwoju duchowego i budowania swojej samoświadomości!
Kiedy rozpoczniesz ten proces poznawania siebie, nie będzie już odwrotu!
Szkolenie "Stań Po Swojej Stronie... DZISIAJ!" powstało w bardzo ważnym dla mnie momencie mojego życia, a właściwie w dniu, w którym podjęłam najważniejszą decyzję biznesową, o usunięciu dużej części już stworzonych szkoleń z mojego sklepu. W tym samym momencie poczułam tak ogromne połączenie ze Wszechświatem, że chwyciłam mój laptop i zaczęłam pisać! Po 2 godzinach miałam gotowy schemat szkolenia i stronę sprzedażową! I POCZUCIE, ŻE WŁAŚNIE WYDARZYŁO SIĘ COŚ WAŻNEGO! I dlatego właśnie tutaj możesz odebrać to szkolenie z DOŻYWOTNIM DOSTĘPEM, w najniższej możliwej cenie wraz z bonusami!

Stań Po Swojej Stronie to znaczy... bądź dla siebie dobra!

Wiem, wiem... przez lata wkładano Ci do głowy, że myślenie o sobie to egoizm i coś bardzo złego.
Nauczono Cię, że wyrażanie własnego zdania nie jest specjalnie fajne i pożądane, a jeśli już to zrobisz, to musisz się liczyć z konsekwencjami: brakiem akceptacji i odrzuceniem.
Wmówiono Ci, że Ty nie jesteś ważna. Ważniejsi są inni ludzie, a Ty powinnaś im służyć, pomagać, oddawać siebie, bo wtedy jesteś we właściwej roli i właściwie służysz światu.
Pokazano Ci, jaka jest rola kobiety i gdzie kończy się jej wolność. Odebrano Ci godność i chociaż pojawiły się pewne ustępstwa, byś czuła, że sama kontrolujesz swoje życie, to jednak wciąż Twoja godność jest deptana.

I wiesz co?

Pracując z kobietami wciąż zderzam się z tym, jak bardzo "dobre" muszą być! Jak bardzo w kobietach wpojona jest potrzeba udowadniania swojej wartości, dawania siebie wciąż więcej i więcej,
i konieczności zasłużenia na uznanie.
Niby 21 wiek, a schematy i działanie, które z nich wynika wciąż te same...
"Muszę się bardziej postarać!"
"Wezmę te nadgodziny, może w końcu zasłużę na awans albo premię!"
"Nie jestem ważna... nie jestem mądra... nie jestem wartościowa..."

Każdy z tych schematów pcha Cię tylko w jedno miejsce: zrobisz wszystko, by udowodnić swoją wartość, by pokazać innym, że zasługujesz! Kosztem siebie... kosztem swojego szczęścia... kosztem spełnienia i radości... bo te podświadome schematy nigdy Cię tam nie zaprowadzą!

Dlatego, jeśli skorzystasz z mojej limitowanej i niezwykłej propozycji, otrzymasz:

Szkolenie "Stań Po Swojej Stronie... DZISIAJ!" (WARTOŚĆ: 397 zł)
BONUS #1: SZKOLENIE "NIEWYSTARCZAJĄCA JUŻ BYŁAŚ!" (WARTOŚĆ 297 zł)
BONUS #2: Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji, m.in. medytację wdzięczności, koherencję serca, wizualizację celu, afirmacje otwierające na zmianę. Wszystko w wygodnych plikach mp3 do pobrania na telefon! (WARTOŚĆ 197 zł)
BONUS #3: ZAPIS WARSZTATU ONLINE “EMOCJE- 7 KROKÓW DO SIEBIE!” w trakcie którego opowiedziałam jak korzystać z 7-krokowej metody pracy z emocjami! Ponad 3 godziny wiedzy i praktyki w jednym!  (WARTOŚĆ 197 zł)
BONUS #4: Biblioteka szkoleń, warsztatów i wyzwań: min. szkolenie "Jak wybaczyć...", zapis wyzwania "Usłysz głos intuicji!", warsztaty "Energia żeńska. Energia kreatywna!" (WARTOŚĆ 297 zł)
BONUS #5: E-book "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" (WARTOŚĆ 97 zł)

CAŁY TEN PAKIET O WARTOŚCI 1482 ZŁ, DZISIAJ MOŻESZ MIEĆ ZA JEDYNE 197 ZŁ!

Co zyskasz przechodząc przez ten proces?

Pracując codziennie z kolejnymi lekcjami zbudujesz najważniejszy nawyk w budowaniu samoświadomości: NAWYK CODZIENNEGO ROZWOJU! Już nigdy więcej Twój rozwój nie będzie przypadkowy i chwilowy!
Zanurzysz się w esencji siebie, czyli prawdopodobnie pierwszy raz w życiu doświadczysz prawdy o sobie i swoim dotychczasowym życiu. Staniesz twarzą w twarz z wszystkim tym, co do tej pory nie działało i podejmiesz decyzję, czy chcesz się tego trzymać, czy jednak chcesz innego życia!
Rozpalisz swoje wewnętrzne światło, ten płomyk, który tli się w Tobie od urodzenia i próbuje rozświetlić zakamarki Twojej duszy! Kiedy pozwolisz sobie je zauważyć i rozniecić ten ogień, doświadczysz prawdziwego i głębokiego uzdrowienia niewspierających schematów, trudnych emocji i wyzwolisz w sobie energię, jakiej dotąd nie doświadczyłaś!
Połączysz się ze swoją intuicją, dzięki czemu decyzje, które będziesz podejmować będą łatwiejsze, a lęk, który Ci do tej pory towarzyszył będzie tak niewielki, że stanie się dodatkową motywacją do działania, a nie blokadą!
Zderzysz się z tematem bezwarunkowego, radykalnego zaufania, które jest głównym filarem w życiu, jeśli chcesz świadomie kreować swoje życie na własnych zasadach!
Odkryjesz, że dzięki pielęgnowaniu w sobie energii żeńskiej, wszystko co Cię otacza jest powodem do świętowania, do prawdziwego celebrowania chwili i życia!
Spotkasz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i ukoisz jej cierpienie, dasz akceptację i być może pierwszy raz w życiu przytulisz! To pozwoli Ci zamknąć rozdział zwany bolesnymi wspomnieniami, byś mogła napisać historię swojego życia od nowa!

Szkolenie to 21 lekcji video, wypełnionych najważniejszymi tematami z zakresu rozwoju osobistego i duchowego, dodatkowo wsparte procesami, medytacjami, wizualizacjami...

tydzień 1
TYDZIEŃ 2
TYDZIEŃ 3

TYDZIEŃ 1: ZANURZ SIĘ W ESENCJI SIEBIE

DZIEŃ 1: Na czym dzisiaj skupiasz swoją uwagę?
DZIEŃ 2: Jak wygląda Twoja rzeczywistość? +Wizualizacja
DZIEŃ 3: Co w myślach to i w życiu!
DZIEŃ 4: Zejdź z kanapy własnych porażek!
DZIEŃ 5: Lęk przed porażką, odrzuceniem i rozczarowaniem! + Wizualizacja
DZIEŃ 6: Czy marzenia są tylko dla wybranych?
DZIEŃ 7: Czas, by podjąć decyzję! + Medytacja

Tydzień 2: TWOJE WEWNĘTRZNE ŚWIATŁO

DZIEŃ 8: Tam, gdzie ciemno, nic nie widać! + Medytacja
DZIEŃ 9: Samoświadomość - rozwój jest uważnością!
DZIEŃ 10: Energia żeńska i męska - połącz kawałki układanki!
DZIEŃ 11: Połącz się ze swoją intuicją... + Medytacja
DZIEŃ 12: Bezwarunkowe zaufanie + Wizualizacja
DZIEŃ 13: Lekcja życia!
DZIEŃ 14: Stań po stronie światła! + Medytacja

Tydzień 3: JESTEŚ!

DZIEŃ 15: Twoje wewnętrzne dziecko chce się z Tobą spotkać! + Medytacja
DZIEŃ 16: Zaakceptuj...
DZIEŃ 17: Zakochaj się w sobie DZISIAJ! + Medytacja
DZIEŃ 18: A co jeśli… życie jest łatwe, piękne i przyjemne? +Proces aktywowania nowego schematu!
DZIEŃ 19: Daj sobie czas… DZISIAJ Znajdź czas na to, co ważne!
DZIEŃ 20: Z wdzięcznością i radością idź przez życie! + Medytacja
DZIEŃ 21: Stań po swojej stronie! O bliskości z samą sobą! + Wizualizacja

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Scroll to Top
Page Created with OptimizePress