BEZPŁATNE SZKOLENIE ROZWOJOWE NA DZIEŃ KOBIET!

ZNISZCZ TEN SCHEMAT!

Niewystarczająco dobra? To już nie o Tobie!

Sekret #1

Jak działa ten schemat w Twoim życiu?

Sekret #2

Jak puścić przeszłość, by żyć w tu i teraz! Wybacz, odpuść i kreuj!

Sekret #3

Kim jesteś, skoro jesteś wystarczająco dobra?

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Szkolenie odbędzie się 10 marca o godz. 19:30

Podczas szkolenia:

Dowiesz się, jak działa to najczęstsze u kobiet przekonanie! Rozbroimy je na czynniki pierwsze, byś mogła podjąć decyzję, czy chcesz żyć z nim dalej, czy odrzucić i stworzyć nowe!

Odkryjesz, że ŚWIADOMOŚĆ, jak ten schemat działa w Twoim życiu pozwoli Ci wprowadzić nową myśl w tu i teraz, a to otworzy Cię na nowe!

Otworzysz się na tą wersję siebie, która jest WYSTARCZAJĄCO DOBRA i zasługuje na wszystko, co najlepsze, a dzięki temu stanie się kreatorką będzie naturalnym krokiem!

Zrozumiesz lepiej siebie samą i to, dlaczego Twoje dotychczasowe starania nie przynosiły efektów, jakich zawsze chciałaś!

Otworzysz się na nową energię - energię tworzenia i bycia w tu i teraz, a dzięki temu z lekkością i radością zaczniesz budować siebie na nowo!

Zrobimy wspólnie proces, który pozwoli Ci się uwolnić z więzienia niewystarczającej!

Szkolenie poprowadzi dla Ciebie:

Od ponad 7 lat wypełniam swoją życiową misję i pomagam kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia! Pomagam i pokazuję, jak świadomie budować życie w zgodzie z sobą i dla siebie.
Swoją społeczność gromadzę wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zapraszam, zachęcam i motywuję do zmiany, bo wierzę, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu!
Jestem autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali”
Prywatnie jestem żona oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który ponad 18 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniłam się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniam swoje marzenia.

BEZPŁATNE SZKOLENIE ROZWOJOWE NA DZIEŃ KOBIET!

ZNISZCZ TEN SCHEMAT!

Niewystarczająco dobra? To już nie o Tobie!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

BEZPŁATNY WARSZTAT

Zapisuję się na szkolenie!

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close

Zapisuję 

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Zapisuję się na szkolenie!


Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress