Program online

Randka
z samą sobą!

Wyjdź z przestrzeni ciągłych problemów i odmawiania sobie prawa do bycia sobą i zaproś siebie na rankę, która stanie się przestrzenią doświadczania i bycia w zgodzie z sobą!

Program startuje za: 

Randka z samą sobą to...

4-tygodniowy program dla tych odważnych kobiet, które pragną połączyć się z sobą, odkryć to co jest do odkrycia i nauczyć się żyć w zgodzie z sobą w pełnej obfitości£

Dzięki temu programowi zrobisz kolejny (albo pierwszy!) krok w kierunku poznania samej siebie i połączenia się z tymi częściami Ciebie, które do tej pory były niezauważane i umniejszane! Podczas 4 głęboko transformujących warsztatów uwolnisz poczucie winy, wstyd i lęk, które do tej pory odbierały Ci wartość i poczucie godności, i połączysz się z energią kobiety, która tworzy swoją rzeczywistość z zgodzie z uniwersalnymi prawami Wszechświata!

Czy to o tobie?

Być może tkwisz w życiu, którego zwyczajnie nie lubisz..., w którym jest dla Ciebie stanowczo za dużo problemów i pożarów, a ich ciągłe gaszenie i próby rozwiązania niczego nie wnoszą. Wiesz, że mogłoby wyglądać inaczej, ale z jakiegoś powodu nie podejmujesz działania, nie robisz nic, by zatrzymać karuzelę, w której utknęłaś.


Może być też tak, że próbujesz, wiesz, że zmiana jest możliwa i próbujesz się połączyć z tą wersją Ciebie, która jest szczęśliwa, spełniona i kreuje życia na własnych warunkach, ale z jakiegoś powodu wciąż lądujesz w tym samym miejscu. Karuzela zatrzymuje się, a Ty wysiadasz w miejscu, które doskonale już znasz... już tam byłaś, już to przeżyłaś, już... masz tego dosyć!


Być może czujesz, że zmiana jest w zasięgu Twoich rąk, ale... pomysłów, idei i możliwości jest tak dużo, że nie wiesz od czego zacząć i tak zwlekasz i czekasz na lepszy czas, lepszy moment!

Życie jest jak film... odgrywamy w nim najróżniejsze role!
Czas, byś stała się aktorką pierwszoplanową,
prawdziwą gwiazdą we własnym życiu!

Ten program jest dla Ciebie jeśli:

Stanowczo zbyt często odkładasz siebie, swoje marzenia i potrzeby na później, bo zawsze jest ważniejszy ktoś inny!
Brakuje Ci połączenia z własną kobiecością, odsunęłaś się sama od siebie i  brakuje Ci pomysłu, jak wrócić do siebie!
Chcesz przestać marnować czas na to, co jest bezproduktywne i zacząć świadomie kreować swoją rzeczywistość!
Masz już dosyć towarzyszącego Ci poczucia winy i wstydu oraz lęku, który nie pozwala Ci iść po swoje!
Czujesz, że ten program i tematy, które w nich są zawarte wołają Cię, aktywują w Tobie pragnienie, by dać sobie szansę na na spotkanie z sobą!
Pragniesz żyć pełnią życia i przestać ograniczać się życiem, które Ci się przydarza i powoduje ból!
Wiesz, że już czas najwyższy, by połączyć się ze swoją kobiecością, z tym, co w Tobie nieodkryte: Twoją odwagę, pewność siebie i wewnętrzną moc!
Chcesz odkryć czym jest prawdziwa miłość do siebie! W zaufaniu. W pełni.
W prawdzie!

Wszystko to odciąga Cię od tego, czego potrzebujesz... Od Ciebie!

6 lat w pomaganiu innym!

Kiedy odkryłam swoją życiową misję, czyli pomaganie innym w odkrywaniu siebie, to potrzebowałam przede wszystkim zaufać mojemu sercu, że to jest właśnie moja prawda...

Nie miałam nic... Wciąż wszystko wokół mówiło mi, że rzucam się z motyką na księżyc... Nie miałam budżetu na inwestycję w moją firmę... Nie wiedziałam jak się taką prowadzi... A przede wszystkim nie wiedziałam, czy umiem pomagać...


Jednak ten głos serca był tak wyraźny, że zaufałam mu. Zaufałam i pozwoliłam, by to serce poprowadziło mnie do mnie samej!

“Kochać siebie… nie oznacza bycia pochłoniętym sobą, bycia narcystycznym czy pomijania innych. Raczej oznacza witanie siebie jako honorowego gościa w swoim sercu, gościa godnego szacunku, sympatycznego towarzysza.” 

Margo Anand

Jesteś... i to wystarczy!

Nic nikomu nie musisz udowadniać... nie musisz zasłużyć i być na każde skinienie Twoich bliskich! 

Jedyną rzeczą którą MUSISZ, to spojrzeć w końcu na siebie z poziomu własnego serca i tego, co w nim pierwotne... 

Zapraszam Cię do przestrzeni, w której zakochasz się na nowo w sobie i doświadczysz co to znaczy być ważną, godną i wartą wszystkiego!

Warsztat #1  POZWÓL SOBIE NA MIŁOŚĆ!

Środa, 9.08.2023 r. 


To warsztat, w którym zrozumiesz mechanizm wstydu i poczucia winy, który dzisiaj nie pozwala Ci spojrzeć na samą siebie z przestrzeni miłości! Poznasz sprawdzone techniki radzenia sobie z tymi emocjami, by uwolnić schematy i raz na zawsze postawić siebie tam, gdzie Twoje miejsce: na pierwszym miejscu Twoich priorytetów!

Połączysz się z intencją, by aktywacja miłości do siebie przebiegła pomyślnie, dla Twojego najwyższego dobra!
Zrozumiesz przyczyny lęku, który dzisiaj trzyma Cię w strefie komfortu!
Dowiesz się, dlaczego wstyd i poczucie winy trzymają Cię cały czas w przeszłości!
Odkryjesz, że wszystko, czego potrzebujesz masz już w sobie!
Przejdziesz przez proces aktywacji miłości do siebie i odwagi do stawiania siebie na pierwszym miejscu oraz różne ćwiczenia i medytacje!

Miłość do siebie zawiera w sobie odwaga do życia nie tylko wtedy, kiedy wszystko się układa i jest świetnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy pojawiają się trudności. 

W rozwoju nie idziesz do życia, którym jest tylko cudownie, idziesz do życia, które jest doświadczeniem i doświadczasz go w pełni, z tym co przychodzi. Odwaga do stawiania siebie na pierwszym miejscu pozwala wyjść życiu naprzeciw!

Warsztat #2 BALANSUJĄC TO CO MĘSKIE I ŻEŃSKIE!

Środa, 16.08.2023 r. 


Ten warsztat ma dać Ci narzędzia i wiedzę do tego, jak ważne jest, byś mogła doświadczać życia z poziomu balansu między tymi energiami. Nie wystarczy założyć sukienkę. To coś znacznie więcej! To ucieleśnienie tego, co w tych energiach najlepsze, by mieć wyniki, o jakich zawsze marzyłaś!

Zrozumiesz czym jest energia męska i żeńska.
Dowiesz się jak rozpoznać w sobie tą dominującą energię
Poznasz sposoby na balansowanie ich tak, byś mogła doświadczać balansu w swoim życiu fizycznym
Przejdziesz przez proces wsłuchiwania się w swoje potrzeby i odkrywania, które z nich są prawdziwe, a które to wymysł Twojego ego!

Warsztat #3 NA RANDKĘ Z WŁASNĄ KOBIECOŚCIĄ!

Środa, 23.08.2023 r. 


Definicja kobiecości mówi, że to zespół cech fizyczno – umysłowych. Daje to do zrozumienia, że nie wystarczy ładnie wyglądać, być szczupłą i zadbaną, by czuć się kobieco. Często właśnie w tych aspektach siebie szukamy tego, co znaleźć możemy w połączeniu się z tą częścią siebie, która jest sensualna, zmysłowa i magiczna! W trakcie tego warsztatu aktywujesz w sobie kobiecość na poziomie doświadczania siebie i połączysz się z tą wersją Ciebie, która jest gotowa odkryć i pokazać światu swoją prawdziwą kobiecość!

Dowiesz się jak zadbać o swoje ciało i wydobyć z niego prawdziwe piękno bez 
Odkryjesz, że kobiecość to coś więcej niż makijaż i ciuchy. 
Doświadczysz, jakie to uczucie, kiedy ufasz sobie, swojej kobiecości i wewnętrznemu prowadzeniu.
Zwiększysz połączenie ze swoją intuicją, by już nigdy nie odkładać siebie na później!

Warsztat #4 NAUCZ SIĘ ZAPRASZAĆ I PRZYJMOWAĆ OBFITOŚĆ DO SWOJEGO ŻYCIA!

Środa, 30.08.2023 r. 


Wszyscy czegoś chcemy, ale jest różnica między “chceniem”, a rzeczywistym doświadczaniem życia z poziomu kreacji własnej obfitości! Ostatnim kawałkiem w tej układance jest nauka zapraszania i przyjmowania obfitości do swojego życia. Poznaj techniki i naucz się świadomie kreować życie z poziomu serca, czyli marzeń i pragnień, które czekają na odkrycie!

Jak odgrywanie roli ofiary wpływa na przyjmowanie darów od Wszechświata.
Dowiesz się jak świadomie składać zamówienie do Wszechświata, by dostawa była skuteczna!
Określisz, jakie bariery uniemożliwiały CI przyjmowanie!
Staniesz twarzą w twarz z tym, co do tej pory nie pozwalało Ci żyć w obfitości, zmienisz to i zaczniesz doświadczać heh w swoim tu i teraz!

Wszystko w zasięgu ręki... Jesteś na to gotowa?

„Dzisiaj oczekuj, że przydarzy ci się coś dobrego, bez względu na to, co wydarzyło się wczoraj. Uświadom sobie, że przeszłość nie trzyma cię już w niewoli. 

Sarah Breathnach

Co otrzymasz dołączając do Programu?

Ten progam to nie tylko warsztaty:

Każdy warsztat to osobny temat, który jest częścią dużego procesu odzyskiwania połączenia z samą sobą!

Otrzymasz nagrane w formie MP3 medytacje, afirmacje i wizualizacje, które pomogą Ci jeszcze mocniej połączyć się z materiałem z warsztatów!

Wszystkie materiały i nagrania będą umieszczone na platformie szkoleniowej, dzięki czemu będziesz mogła w dowolnym momencie do nich wracać!

Dostęp do materiałów otrzymujesz DOŻYWOTNIO! 

Dzięki procesowi Twoje życie zacznie się zmieniać!

Odkryjesz, że to od Ciebie zależy, czy poczucie winy i wstyd będą dominowały w Twoim życiu!
Zbalansujesz energie żeńską i męską, a to pozwoli Ci doświadczyć balansu w życiu i kreować z poziomu 
Połączysz się ze swoją podświadomością, a to pozwoli Ci dotrzeć do źródeł blokad, które dzisiaj nie pozwalają Ci połączyć się z samą sobą!
Dostrzeżesz jakie stoją przed Tobą możliwości,  a to pozwoli Ci otworzyć się na nowe w życiu!
Poznasz sposoby na podnoszenie swojej energii, by Twoje manifestacje dawały Ci satysfakcję, a tym samym otworzysz się na doświadczanie obfitości w życiu!
Doświadczysz, jakie to uczucie, kiedy ubierzesz odpowiedzialność za swoje życie i zaczynasz doświadczać innych rezultató∑!
Uwierzysz, że jesteś ważna i wartościowa tylko dlatego, że jesteś!

Jesteś...

Jesteś... a właściwie powinnaś być najważniejszą osobą w swoim życiu, bo jesteś piękna, mądra, ważna i wartościowa! Tylko zaufaj, że to wszystko już masz w sobie! Zaufaj, że Twoje serce wie...

Zobacz opinie na temat moich programów:

Edyta Płodzień

666 zł

"Randka z samą sobą!"

Dostęp do 4 warsztatów na żywo w aplikacji Zoom!

Zapis video nagrań ze spotkań w platformie szkoleniowej

4 workbooki

Medytacje, wizualizacje i inne procesy w formie mp3

Dożywotni dostęp do programu

Wsparcie email przez miesiąc od zakończenia programu!

Godzinna sesja rozwojowa po zakończeniu programu!

Nagranie warsztatów "Odpuść i zaufaj!"

PAKIET VIP

999 zł

"RANDKA Z SAMĄ SOBĄ!"

Zostało 1 wolne miejsce!

Dostęp do 4 warsztatów na żywo w aplikacji Zoom!

Zapis video nagrań ze spotkań w platformie szkoleniowej

4 workbooki

Medytacje, wizualizacje i inne procesy w formie mp3

Dożywotni dostęp do programu

Wsparcie email przez miesiąc od zakończenia programu!

2 godzinne sesje rozwojowe po zakończeniu programu!

Nagranie warsztatów "Odpuść i zaufaj!"

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress