PEWNA SIEBIE W ŻYCIU I BIZNESIE!

Zaczynamy!

Codziennie otrzymasz ode mnie 1 odcinek wyzwania, w którym przedstawię Ci kluczowy temat w drodze do zbudowania takiej pewności siebie, która umożliwi Ci kreowanie Twojego życia na własnych zasadach!

Lekcja 1

Jaką cenę płacisz za brak pewności siebie?

Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, żeby sięgnąć po swoje cele i spełniać marzenia, to nie możesz podchodzić do tematu z poziomu bylejakości! Nie możesz kombinować, czy robić coś na pół gwizdka, bo to obróci się przeciwko Tobie i nie pozwoli sięgnąć po to czego pragniesz!
Czym jest pewność siebie i jaką cenę płacisz za jej brak? Na to pytanie odpowiem Ci w pierwszej lekcji wyzwania!

Lekcja 2

Dlaczego nie wierzysz w siebie i swoje możliwości?

Pewność siebie wyraża wiarę w siebie, swoje możliwości , słowa i czyny! Kiedy nie wierzysz w siebie, nie stawiasz się do swojego potencjału, nie spełniasz marzeń, a jedyne co robisz, to czekasz... że może coś się w końcu zmieni! Nie zmieni, jeśli nie zbudujesz w sobie przekonania o własnej pewności siebie!

Co powoduje, że brakuje Ci przekonania o tym, że możesz? Na to pytanie odpowiem w drugiej lekcji wyzwania!

lekcja 3

Jakie to uczucie być pewną siebie?

Co powoduje, że tkwisz w miejscu, w którym jesteś? To Twoje emocje, które nie pozwalają wstać z kanapy! Kanapa jest metaforą życia... życia w bylejakości. Bez szansy na lepsze jutro. Bez szansy na spełnienie. Emocje, które nie pozwalają ruszyć mówią nam o naszej niedoskonałości i odbierają nadzieję na to, że może być inaczej!

Jak nauczyć się własnych emocji, by wspierały nas w drodze do naszych marzeń? O tym opowiem w 3 lekcji wyzwania!

Lekcja 4

Jak wyjść z zawieszenia między tym czego chcesz, a tym, co masz?

Każdy z nas ma marzenia i pragnienia. Niektóre być może są zapisane w formie celu, jednak nic się nie zmienia... Często wiemy, czego chcemy, ale nie wiemy jak po to sięgnąć albo wręcz z poziomu małej pewności siebie odbieramy sobie możliwość sięgnięcia po to. Jesteśmy w zawieszeniu między tym, co jest, a czego byśmy chcieli.

Jak wyruszyć w drogę do swoich marzeń, by żyć życiem swoich marzeń? O tym w 4 lekcji wyzwania!

Lekcja 5

Jak zbudować pewność siebie krok po kroku?

Budowanie pewności siebie jest procesem. Trochę wymagającym, napewno poza strefą Twojego komfortu. To, jak podejdziesz do tego zadania będzie warunkowało rezultaty... A czym są te rezultaty? Poczucie spełnienia, satysfakcja z tego, co robisz każdego dnia, marzenia, które stają się częścią rzeczywistości, a nie tylko wizją stworzoną w wyobraźni. Po to idziesz!

W 5 lekcji poznasz kolejne kroki w budowaniu swojej pewności siebie, która pozwoli Ci zbudować życie, jakiego chcesz

Nie czekaj, aż wszystko dobrze się ułoży.
Życie nigdy nie będzie doskonałe. Zawsze będą istniały wyzwania, przeszkody i mniej niż idealne warunki.
A więc co? Zacznij teraz. Z każdym wykonanym krokiem będziesz rosnąć w siłę, będziesz rozwijać swoje zdolności, wzmacniać pewność siebie i będziesz odnosić coraz większe sukcesy.

Mark Victor Hansen

Pewność siebie oznacza gotowość do podjęcia kroków w kierunku ważnych dla Ciebie celów!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Save your seat now!

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress