3 NIESAMOWITE WARSZTATY ONLINE

Jak odpuścić kontrolę i zaufać sobie, innym
i Wszechświatowi, by żyć w zgodzie z wewnętrznym prowadzeniem!
ODPUŚĆ I ZAUFAJ!

Zaufanie jest totalnym połączeniem się z tym, co jest istotą ciebie! to połączenie się z głosem Twojej duszy i oddaniem się temu prowadzeniu!


Żeby zaufać - najpierw odpuść kontrolę!

Potrzeba kontroli daje poczucie bezpieczeństwa, która w dzisiejszym świecie, który pędzi i zmienia się stanowczo za szybko, jest niezwykle pożądana.
 Jest w tym jednak pewne zagrożenie: szukanie bezpieczeństwa i stałości w życiu jest jednoznaczne z oddaniem odpowiedzialności za swoje życie. 

Kontrola wynika z lęku przed nieznanym, z lęku przed zmianą, która... i tak się wydarzy! Czy nie lepiej otworzyć się na głos serca i podążać za nim, ufając, że wszystko co najlepsze czeka na Ciebie? To jednak wymaga odrzucenia kontroli i otwarcia się na wewnętrzne prowadzenie! Jesteś na to gotowa?

6 lat w pomaganiu innym!

Kiedy odkryłam swoją życiową misję, czyli pomaganie innym w odkrywaniu siebie, to potrzebowałam przede wszystkim zaufać mojemu sercu, że to jest właśnie moja prawda...

Nie miałam nic... Wciąż wszystko wokół mówiło mi, że rzucam się z motyką na księżyc... Nie miałam budżetu na inwestycję w moją firmę... Nie wiedziałam jak się taką prowadzi... A przede wszystkim nie wiedziałam, czy umiem pomagać...


Jednak ten głos serca był tak wyraźny, że zaufałam mu. Zaufałam i pozwoliłam, by to serce poprowadziło mnie do mnie samej!

Zaufanie w wewnętrzne prowadzenie, w głos, który pojawia się w sercu i wbrew logice mówi o tym, jaki jest kolejny krok do poznania siebie jest wszystkim, czego potrzebujesz. Potem dzieje się magia!

@Beata Biegała

Youtuber

Zaufanie jest lekcją życia!

Najważniejszą, którą potrzebujesz odebrać i przeżyć!
Zaufanie jest bezwarunkowe! Zaufanie jest radykalne! Nie ma szarości, nie ma różnych odcieni, nie ma półśrodków! Zaufanie jest wszystkim i daje wszystko! Zaufanie jest o tym, że żyjesz w swojej prawdzie, bez względu na to, jaka ta prawda jest...

Zapraszam Cię do przestrzeni, w której odzyskasz zaufanie do siebie, innych ludzi i Wszechświata
i doświadczysz tej  prawdy...

Warsztat #1  Z odwagą przez życie!


22.05.2023 r. godz. 20:00

Połączysz się z intencją, by aktywacja odwagi przebiegła pomyślnie, dla Twojego najwyższego dobra!
Zrozumiesz przyczyny lęku, który dzisiaj trzyma Cię w strefie komfortu!
Dowiesz się, dlaczego poczucie bezpieczeństwa jest złudne i jak puścić tą potrzebę!
Odkryjesz, że odwaga już w Tobie jest!
Przejdziesz przez proces aktywacji odwagi, różne ćwiczenia i medytacje!

Odwaga oznacza, że stawiasz się do życia nie tylko wtedy, kiedy wszystko się układa i jest świetnie, ale przede wszystkim wtedy, kiedy pojawiają się trudności. 

W rozwoju nie idziesz do życia, którym jest tylko cudownie, idziesz do życia, które jest doświadczeniem i doświadczasz go w pełni, z tym co przychodzi. Odwaga pozwala wyjść życiu naprzeciw, dlatego tak ważne jest, by aktywować ją, bo to właśnie 

Warsztat #2 Uwierz w niemożliwe!


28.05.2023 r. godz. 20:00

Zrozumiesz czym jest manifestacja, a czym nie jest.
Dowiesz się jakie są warunki skutecznych manifestacji.
Poznasz sposoby na podnoszenie swojej wibracji, by Twoje manifestacje dawały Ci satysfakcję, a tym samym unikniesz negatywnych manifestacji - tak, to co trudne też do siebie przyciągasz!
Przejdziesz przez proces podnoszenia swojej energii, doświadczysz, czym jest świadome zarządzanie swoimi emocjami. 

Lekcja manifestacji jest lekcją o odpuszczaniu i puszczaniu kontroli. Manifestacja jest kluczowa w procesie budzenia zaufania! Kiedy ufasz, że w odpowiednim momencie pojawi się w Twoim życiu to, czego pragniesz, automatycznie odpuścisz próby kontrolowania tego, jak ma się to wydarzyć.

Twoje manifestacje zawsze się spełniają, ale... nie zawsze przyjmujesz przesyłkę, którą wysyła do Ciebie Wszechświat! Nauczenie się uważności i bycia w tu i teraz, a zarazem zaufania - to klucz to spełnionych manifestacji!

Warsztat #2 Odpuść i zaufaj!


5.06.2023 r. godz. 20:00

Dowiesz się, co robić, kiedy dopada Cię zwątpienie, poznasz najlepsze strategie na to, by radzić sobie w trudniejszych momentach.
Odkryjesz, że odpuszczenie, to tylko i wyłącznie Twoja decyzja!
Doświadczysz, jakie to uczucie, kiedy ufasz, a Wszechświat odpowiada Ci tym samym!
Zwiększysz połączenie ze swoją intuicją, by już nigdy nie wątpić w swoją moc!
Uwierzysz, że jesteś ważna i wartościowa tylko dlatego, że jesteś!

Oddanie się wewnętrznemu prowadzeniu polega przede wszystkim na tym, że podejmujesz decyzję i zaczynasz podążać za głosem swojej intuicji. Ten głos jest głosem Twojej duszy i zawsze do Ciebie mówi, ale... może być zagłuszony przez głos Twojego ego. 

Pozwolenie sobie na usłyszenie tego głosu i zaufanie mu pozwoli Ci wejść w przestrzeń doświadczania własnego życia z całkiem innego i nowego poziomu!

Wszystko w zasięgu ręki... Jesteś na to gotowa?

Ufności nie możemy "wyhodować", musimy usunąć to, co przeszkadza w jej pojawieniu się. Kiedy przeszkoda zniknie, pojawi się ufność."

Osho

Co otrzymasz dołączając do warsztatów?

Ten progam to nie tylko warsztaty:

Pomiędzy warsztatami otrzymasz specjalny workbook, z którym będziesz pracowała do następnego warsztatu.

Otrzymasz nagrane w formie MP3 medytacje, afirmacje i wizualizacje, które pomogą Ci jeszcze mocniej połączyć się z materiałem z warsztatu.

Wszystkie materiały i nagrania będą umieszczone na platformie szkoleniowej, dzięki czemu będziesz mogła w dowolnym momencie do nich wracać!

Dostęp do materiałów otrzymujesz DOŻYWOTNIO! 

Dzięki procesowi Twoje życie zacznie się zmieniać!

Odkryjesz, że to od Ciebie zależy, czy lęk będzie dominował Twoje życie!
Odpuścisz kontrolę, która dzisiaj więzi Cię w miejscu, w którym jesteś!
Odnajdziesz pewność, że wszystkie odpowiedzi na pytania, które zadajesz są już w Tobie!
Poznasz sposoby na podnoszenie swojej wibracji, by Twoje manifestacje dawały Ci satysfakcję, a tym samym unikniesz negatywnych manifestacji - tak, to co trudne też do siebie przyciągasz!
Doświadczysz, jakie to uczucie, kiedy ufasz, a Wszechświat odpowiada Ci tym samym!
Uwierzysz, że jesteś ważna i wartościowa tylko dlatego, że jesteś!

Jesteś...

Jesteś... a właściwie powinnaś być najważniejszą osobą w swoim życiu, bo jesteś piękna, mądra, ważna i wartościowa! Tylko zaufaj, że to wszystko już masz w sobie! Zaufaj, że Twoje serce wie...

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress