Dołącz do 

KLUBU SZCZĘŚCIA!

Dołącz do społeczności KLUBU SZCZĘŚCIA!
i wznieś się na wyżyny własnego potencjału!

TO CZAS, BYŚ POSTAWIŁA NA SIEBIE!

Wyobraź sobie, że się budzisz...

Budzisz się do nowego życia. Życia pełnego pasji, spełnienia i szczęścia!

Przebudzenie jest tym momentem, kiedy uznajesz, że chcesz… poznać prawdę i decydujesz się w niej pławić nawet wtedy, kiedy nie zawsze jest łatwa! Les Brown, człowiek, który w pewnym momencie zmienił moje życie i totalnie wywrócił je do góry nogami... powiedział kiedyś: “Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe.”

Dzisiaj zapraszam Cię do podróży, w której się obudzisz! Do podróży, w której prawda stanie się jedynym stanem, którego chcesz doświadczać!

KLUB SZCZĘŚCIA zmieni Twoje życie!

To nie jest kolejny kurs online, czy miejsce, gdzie tylko naładujesz swoją głową wiedzą - takich miejsc jest już wystarczająco dużo!

Ten KLUB ma dosłownie zmienić Twoje życie! Ma Cię obudzić z iluzji życia, którym żyłaś do tej pory!  Ten KLUB ma pokazać Ci właściwy punkt skupienia, dać konkretne zadania do wykonania i zmusić do odpowiedzenia sobie na pytania o sens i znaczenie!

Przede wszystkiem jednak ten KLUB ma Ci dać totalną klarowność w którym miejscu jesteś, dokąd chcesz iść i jak to zrobić, by wyruszyć w najważniejszą podróż w Twoim życiu!

Nie chodzi bowiem o to, byś tylko przez chwilę wzbiła się ponad własne ograniczenia, ale żebyś weszła na drogę zmiany, która będzie trwała i przynosiła określone rezultaty!

Jakich kluczowych tematów doświadczysz w KLUBIE SZCZĘŚCIA? 

Dokąd zmierzasz?

Świadomość tego, czego chcesz pozwoli Ci się skupić na tym pragnieniu i przekierować myśli tak, by wspierały Cię w drodze do sukcesu!

Jesteś tym, co robisz!

Twoje nawyki są tym, co pozwoli Ci sięgnąć gwiazd. W Klubie zbudujesz wspierającą rutynę, która pozwoli Ci wyruszyć na nową drogę życia!

Twoje działanie!

Konkretne techniki nic nie znaczą, jeśli nie użyjesz ich w konkretnej sytuacji albo kontekście.  Dostaniesz gotowe materiały do druku, pliki mp3, itp.

Wsparcie społeczności

Społeczność nie pozwoli, byś została sama z blokadami, które się pojawią

Indywidualne tempo

To Ty decydujesz, jakim tempem pracujesz z materiałami czy kursami na platformie! Małe kroki - duża różnica!

...bo jesteś warta!

Otrzymasz dostęp do moich najlepszych szkoleń i treningów! Zmiana jeszcze nigdy nie była tak prosta!

"Sukces to zdolność do tego, aby żyć tak, jak chcesz, robiąc to, co lubisz najbardziej, i będąc otoczonym przez ludzi, których podziwiasz i szanujesz."

Brian Tracy

Klub SZCZĘŚCIA jest dla Ciebie jeśli:

Sodales elementum tortor. Lorem sagittis varius vestibulum, proin vulputate condimentum aenean.

Interesujesz się rozwojem osobistym, ale totalnie nie wiesz, jak przejść od wiedzy do działania!

Moje doświadczenie pokazuje, że wiele osób interesuje się rozwojem osobistym, deklaruje wręcz, że "jest w rozwoju osobistym", ale nijak to się ma do pożądanych rezultatów, bo w całym rozwoju brakuje działania! 

Szukasz inspiracji i motywacji każdego miesiąca

Wiesz, że jest mnóstwo najróżniejszych praktyk i wyzwań, ale totalnie nie wiesz, jak ruszyć z miejsca, dlatego szukasz inspiracji, by Twój rozwój osobisty nie był nudny, a wręcz przeciwnie: chcesz ekscytacji i satysfakcji z podejmowanych działań!

Chcesz osiągać swoje wymarzone cele i pokonywać blokady, które na to nie pozwalają

Wiesz, że na drodze do twoich celów stoją blokady i przeszkody, które potrzebujesz pokonać, by ruszyć z miejsca. Te blokady, które swoje źródło w Twojej przeszłości mogą skutecznie uniemożliwić Ci działanie, dlatego w Klubie znajdziesz materiały, które pozwolą Ci odnaleźć właściwą drogę i skupienie na swoich celach!

Chcesz zbudować stabilne poczucie własnej wartości i pewność siebie

Twoje poczucie własnej wartości będzie rosło wraz ze zmianą Twojej świadomości na temat siebie, swojej skuteczności w działaniu i eksplorowaniu rzeczywistości. Uwierz w siebie, w swoje możliwości i nieograniczony potencjał. Pozwól sobie na poznanie tej wersji Ciebie, która zna swoją wartość, jest pewna siebie i sięga po to, czego chce!

Szukasz wspierającej społeczności nastawionej na wzrost

Kiedy otaczasz się ludźmi, którzy idą po swoje cele i swoją zmianę, to sama rośniesz! Wspierające otoczenie daje Ci motywację do działania i kopniaka, kiedy spada energia. Energia grupy to klucz do sukcesu!

Chcesz innego życia niż to, które masz teraz!

To jedno pragnienie powinno wystarczyć, by dołączyć do KLUBU SZCZĘŚCIA i wejść na całkiem inną i nową drogę swojego życia!

KLUB SZCZĘŚCIA!

W KLUBIE znajdziesz gotowe materiały szkoleniowe, szkolenia na żywo, sesje Q&A, aktywacje, techniki i gotowe praktyki oraz wspierającą społeczność nastawioną na wzrost!

Biblioteka warsztatów, wyzwań i webinarów!

Otrzymasz dostęp do nagrań dotychczasowych wyzwań, szkoleń i warsztatów, które odbyły się w Przestrzeni Pełnej Szczęścia, m.in.   wyzwania "Odkryj w sobie moc!", które odbyło się w sierpniu 2023 r. 

Biblioteka szkoleń!

Szkolenia, które pozwolą Ci zbudować fundamenty pod Twoje wymarzone życie, m.in. szkolenie "Fundament Zmiany: nawyki!", "Stwórz wizję swojego życia!", "Kurs Pozytywnego Życia!", "Zakochaj się w sobie!", " i inne!

Aktywacje!

Codzienne nagrania głosowe w aplikacji Telegram z w konkretnym temacie i technika, którą wprowadzisz do swojego życia! Techniką może być konkretna medytacja, zadanie do wykonania, nawyk do wprowadzenia. Wszystko zależy od głównego tematu. Te aktywacje odmienią Twoje życie!

Szkolenia na żywo i sesja Q&A

Raz w miesiącu weźmiesz udział w szkoleniu na żywo, w trakcie którego przedstawię dla Ciebie temat, który pozwoli Ci poszerzyć swoją świadomość i spotkać się w nim z samą sobą! Po części szkoleniowej odbędzie się sesja Q&A, w trakcie której odpowiem na wszystkie pytania!

Dodatkowe wyzwania tylko dla społeczności KLUBU!

Przygotowałam dla Ciebie dodatkowe wyzwania, które wyzwolą w Tobie motywację do działania i pozwolą poznać siebie jeszcze bardziej!

Społeczność nastawiona na wzrost!

Dołączysz do społeczności na Telegramie, która pozwoli Ci wzrastać i odkrywać siebie! Wspierająca społeczność to możliwość osiągania więcej w tym samym czasie, bo jesteś w energii grupy, poznajesz nowych ludzi i odkrywasz swoje możliwości!

Sprawdź, jak będą wyglądały poszczególne miesiące w KLUBIE SZCZĘŚCIA!

MIESIĄC 1

Szkolenie "Fundament Zmiany: NAWYKI!

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów (warsztat "Wyjdź poza własny lęk!"; warsztat "Połącz się ze swoją intuicją!"; warsztat "Energia żeńska, energia kreatywna!"

Biblioteka  medytacji, wizualizacji i afirmacji (Koherencja serca, "Afirmacje otwierające na zmianę!", Medytacja wdzięczności!

Zapis wyzwania mocy 08/2023 (5 live + workbook)

Aktywacja  (1. Zbuduj pierwszy nawyk! 2. Bądź uważna!)

Szkolenie na żywo: Jak zbudować fundament, by wytrwać w swojej zmianie!

MIESIĄC 2

Szkolenie "Stań po swojej stronie... DZISIAJ!"

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów (szkolenie "Jak wybaczyć osobom, które Cię skrzywdziły i odzyskać spokój!"; szkolenie "Jak zbudować relację z samą sobą i odzyskać spokój!"; szkolenie "Jak wyjść z własnych ograniczeń i odzyskać spokój!"; szkolenie "Jak wejść w przepływ obfitości i odzyskać spokój!"

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji (Medytacja wybaczania Hooponopono, "Afirmacje budujące poczucie własnej wartości!", Medytacja białego światła!

Aktywacja (1. Zdecyduj, co chcesz zmienić! 2. Koło życia!)

Szkolenie na żywo: Co to znaczy stanąć po swojej stronie!

MIESIĄC 3

Szkolenie "KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA!" moduł I, II i III

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów (szkolenie "Kiedy przeszłość nie pozwala żyć!"; szkolenie "Przeszłość już była, jaki masz plan na przyszłość?"; warsztat "Przeszłość już była!"

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji (Medytacja wewnętrznego dziecka, "Afirmacje", Wizualizacja puszczania przeszłości!

Aktywacja (1. Jakie przekonania trzymają mnie w miejscu! 2. Uważność)

Szkolenie na żywo: Przeszłość będzie definiowała Cię tak długo, jak na to pozwolisz!

MIESIĄC 4

Szkolenie "KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA!" moduł IV I V

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów (szkolenie + medytacja "Marzenia się nie spełniają... marzenia się spełnia!"; warsztat "EMOCJE - 7 kroków do zmiany!"; Narzędzie: "Lista 100 marzeń!"

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji (Medytacja z wizualizacją "Ogród marzeń!" "Afirmacje - idę po swoje" 

Aktywacja (1. Jakie emocje chcę czuć! 2. Jakiego życia chcę!)

Szkolenie na żywo: Mój obraz siebie dzisiaj i za rok!

MIESIĄC 5

Szkolenie "KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA!" moduł VI i VII

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów (szkolenie "Odważ się żyć!"; ebook "Odważ się żyć!!"; Szkolenie "Kim jesteś!"

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji (Medytacja uważności,  "Afirmacje - akceptacja siebie!"; proces: Aktywacja odwagi!

Aktywacja (1. Odwaga! 2. Zaufanie do wewnętrznego prowadzenia!)

Szkolenie na żywo: Odwaga do życia po swojemu!

MIESIĄC 6

Szkolenie "Zakochaj się w sobie! - 4 pierwsze moduły!

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów - w przygotowaniu

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji - w przygotowaniu

Aktywacja (1. Zakochaj się w sobie! 2. Jesteś ważna!)

Szkolenie na żywo: Ty na pierwszym miejscu!

MIESIĄC 7

Szkolenie "Zakochaj się w sobie! - 4 kolejne moduły!

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów - w przygotowaniu

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji - w przygotowaniu

Aktywacja  - w przygotowaniu

Szkolenie na żywo: temat w przygotowaniu

MIESIĄC 8

Szkolenie "Zakochaj się w sobie! - Ostatni moduł. 

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów - w przygotowaniu

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji - w przygotowaniu

Aktywacja - w przygotowaniu

Szkolenie na żywo: w przygotowaniu

MIESIĄC 9

Szkolenie  - w przygotowaniu

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów - w przygotowaniu

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji - w przygotowaniu

Aktywacja - w przygotowaniu

Szkolenie na żywo: w przygotowaniu

MIESIĄC 10

Szkolenie - w przygotowaniu

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów - w przygotowaniu

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji - w przygotowaniu

Aktywacja - w przygotowaniu

Szkolenie na żywo: w przygotowaniu

MIESIĄC 11

Szkolenie - w przygotowaniu

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów - w przygotowaniu

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji - w przygotowaniu

Aktywacja - w przygotowaniu

Szkolenie na żywo: w przygotowaniu

MIESIĄC 12

Szkolenie - w przygotowaniu

Biblioteka szkoleń, wyzwań i warsztatów - w przygotowaniu

Biblioteka medytacji, wizualizacji i afirmacji - w przygotowaniu

Aktywacja - w przygotowaniu

Szkolenie na żywo: w przygotowaniu

Primis a integer!

Tempor venena sagitt intege evenie vulput platea proina semper dolors minim lectus ipsume laoret vertis lacusa portti.

Tempus metus quisque?

Tempor dolors minim proina evenie semper vertis sagitt venena lectus intege platea vulput lacusa laoret portti ipsume.

Himenaeos turpis nibh.

Evenie lacusa dolors platea lectus tempor vertis laoret portti venena vulput intege sagitt ipsume semper proina minim.

Fermentum ac adipiscing.

Evenie lacusa dolors platea lectus tempor vertis laoret portti venena vulput intege sagitt ipsume semper proina minim.

Primis a integer!

Tempor venena sagitt intege evenie vulput platea proina semper dolors minim lectus ipsume laoret vertis lacusa portti.

Tempus metus quisque?

Tempor dolors minim proina evenie semper vertis sagitt venena lectus intege platea vulput lacusa laoret portti ipsume.

Himenaeos turpis nibh.

Evenie lacusa dolors platea lectus tempor vertis laoret portti venena vulput intege sagitt ipsume semper proina minim.

Fermentum ac adipiscing.

Evenie lacusa dolors platea lectus tempor vertis laoret portti venena vulput intege sagitt ipsume semper proina minim.

Jakie BONUSY dla Ciebie przygotowałam?

BONUS #1  Wartość: 297 zł

Workbook - pdf: 30-dniowy plan mentalnej rutyny!

Specjalny zeszyt PDF do wydrukowania, który ułatwi Ci wprowadzenie porannych i wieczornych nawyków!

Twoje poranne i wieczorne rutyny są fundamentem Twojej zmiany!
Pozwoli Ci to zbudować rutyny, które będą stanowiły główny filar Twojej wysokiej wibracji!
Odkryjesz moc systematyczności i samodyscypliny, która stopniowo pozwoli Ci przejąć 100% odpowiedzialności za Twoje życie!

BONUS #2 Wartość: 97 zł

Ebook: “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!”

Ponad 248 stron wartościowego tekstu zamknięte w 40 rozdziałach, a każdy zakończony ćwiczeniem albo pytaniem, które poszerzy Twoją samoświadomość. To obowiązkowa lektura dla wszystkich kobiet, które odkładają siebie na później i odmawiają sobie w ten sposób życia na własnych zasadach! Pora to zmienić!

BONUS #3 Wartość: 197 zł

Ebook i audiobook “Jak ruszyć z miejsca i przestać odkładać wszystko na później!”

W tym ebooku znajdziesz same konkrety. Przykłady, kiedy podświadomość chce Cię sabotować i jak podnieść 4 litery z kanapy, kiedy tak bardzo się nie chce. 

Dowiesz się, co zrobić, kiedy się nie chce...
Odkryjesz cudowny sposób na podejmowanie najlepszych dla siebie decyzji.
Zmienisz nastawienie do samej siebie i swojej prokrastynacji!

BONUS #4 Wartość: 497 zł

Plan pracy w KLUBIE!

Plan pracy w KLUBIE to PDF  i seria maili z instrukcją jak pracować ze szkole niami z platformy i jak wspierać się społecznością w Telegramie!

Dostaniesz pdf z instrukcją do samodzielnej pracy  platformą szkoleniową i szkoleniami.
Co tydzień otrzymasz email  z instrukcją pracy na dany tydzień. 
Aenean mauris iaculis cras consectetur lorem ipsum dolor sit amet consectetur

BONUS #5 Wartość 450 zł

3x 0,5 godzinne sesje rozwojowe!

Do wykorzystania przez pół roku! Indywidualne wsparcie w formie półgodzinnych sesji rozwojowych to możliwość przyśpieszenia swojego rozwoju, wyjścia ze ślepej uliczki i doświadczenia tego, że pomoc i wsparcie to naprawdę ważna rzecz!

BONUS #6 Wartość: 200 zł

40-minutowa konsultacja wstępna

Zanim rozpoczniesz swoją pracę rozwojową w KLUBIE spotkamy się i omówimy najważniejsze założenia Twojego rozwoju.

Określisz pierwsze rutyny do wprowadzenia
Wyznaczysz cel
Określisz, czego chcesz!

127 zł

miesięczna subskrypcja

Biblioteka warsztatów, wyzwań i webinarów

Biblioteka szkoleń

Codzienne aktywacje!

Szkolenia na żywo i sesja Q&A

Dodatkowe wyzwania/szkolenia na żywo tylko dla społeczności KLUBU!

Społeczność nastawiona na wzrost!

GWARANCJA CENY!

Dostęp do szkoleń masz tak długo, jak opłacasz subskrypcję!

BONUSY!

POPULAR

zł 997 

Płatność jednorazowa - dożywotni dostęp

Biblioteka warsztatów, wyzwań i webinarów

Biblioteka szkoleń, warsztatów m.in. Kurs Pozytywnego Życia, Odpuść i zaufaj!, Randka z samą sobą!, Zakochaj się w sobie!, Ja-kobieta! i wiele innych!

Codzienne aktywacje!

Szkolenia na żywo i sesja Q&A

Dodatkowe wyzwania/szkolenia na żywo tylko dla społeczności KLUBU!

Społeczność nastawiona na wzrost!

Dożywotni dostęp!

BONUSY!

natychmiastowy dostęp do wszystkich szkoleń i nagrań!

POPULAR

zł 4997 

Płatność jednorazowa lub ratalna 

PROGRAM "AKADEMIA ZMIANY!" dostęp dożywotni

Cotygodniowe szkolenia +sesja Q&A w Zoom

Cotygodniowe MASTERMIND w Zoom!

Cotygodniowe szkolenia na żywo: Jak zbudować PASJOBIZNES i osiągnąć PIERWSZE 10 000 zł stałego dochodu!

Wsparcie społeczności w Discord!

Moje indywidualne wsparcie przez pół roku (BEZ ŻADNEJ LIMITACJI!)

BONUSY!

wybierz najlepszy dla siebie termin w kalendarzu!

Nie przegap tej okazji!

Zyskaj dostęp do niesamowitych szkoleń, aktywacji i społeczności
w miesięcznej subskrypcji!

KLUB SZCZĘŚCIA to miejsce, gdzie znajdziesz dostęp do bazy moich szkoleń w różnej tematyce dostępnych na platformie szkoleniowej.
Subskrypcja miesięczna polega na tym, że dostajesz dostęp do wielu wspaniałych materiałów i szkoleń, a płacisz za nie w każdym miesiącu, w którym chcesz z nich korzystać! W dowolnym momencie możesz zrezygnować! 
Jakie są formy płatności za subskrypcję?
Masz możliwość dokonania płatności:
Subskrypcja miesięczna
- kartą kredytową lub debetową
Płatność dożywotnia (płacisz raz, dostęp do szkoleń masz tak długo, jak będzie na rynku moja firma)
- kartą kredytową lub debetową
- Przelewy24, 
- przelew tradycyjny (napisz w tej sprawie na adres kontakt@beatabiegala.pl)

Copyright © 2023 Beata Biegała Regulamin Polityka prywatności

Scroll to Top
Page Created with OptimizePress