5-dniowe wyzwanie rozwojowe!

Start: 26.02.2024 | 19:00 

5-DNIOWE BEZPŁATNE WYZWANIE MOCY!

ODKRYJ SWOJĄ

 WEWNĘTRZNĄ MOC!

i zacznij żyć życiem z Twoich marzeń!

Zapisz się na bezpłatne 5-dniowe WYZWANIE MOCY i już teraz zaproś do swojego życia swoją MOC do kreacji, MOC do życia na własnych zasadach, MOC do obfitości w każdej sferze Twojego życia!

 Odbierz po zapisie prezent: AFIRMACJE OBFITOŚCI!

Beata Biegała

... poprowadzi dla Ciebie wyzwanie, które odmieni Twoje życie!

W trakcie wyzwania :

Dzień #1:
TWOJA NIEZWYKŁA MOC!

Masz w sobie moc! Moc do tworzenia życia, jakiego chcesz! Potrzebujesz tylko ją zauważyć i aktywować! W pierwszym dniu wyzwania zbudujesz jasną i klarowną wizję swojego życia, w którym to TY będziesz odgrywała główną rolę!

Dzień #2:
WYJDŹ Z WIĘZIENIA!

Czym jest to więzienie? To Twoje przekonania, które nie pozwalają spojrzeć na siebie i życie inaczej. W drugim dniu wyzwania przyjrzysz się temu, co blokuje Twój potencjał i zmienisz je na takie, które pozwolą Ci być kreatorem!

Dzień #3:
WŁAŚCIWY KIERUNEK!

Co jest tym właściwym kierunkiem? Dowiesz się i świadomie zaczniesz kroczyć tą drogą, kiedy nauczysz się swoich emocji i zaczniesz podążać drogą pragnienia serca, a nie drogą emocji, które sabotują Twoją zmianę. W 3 dniu dam Ci receptę na emocje, które zbyt często rządzą Twoim życiem!

Dzień #4:
NA ROZDROŻU...

W tym dniu nastąpi przełom! Mając klarowną wizję tego, czego chcesz, kim chcesz się stać i co chcesz dać swoim bliskim, podejmiesz kolejne kroki, by wejść na swoją górę, a przestać już chodzić tylko u jej podnóża!  To decyzja o tym, czy wizja pozostanie wizją, czy Twoim nowym życiem!

Dzień #5: 
Z NIEWOLI DO MOCY!

W ostatnim dniu porozmawiamy o tym, czym jest wytrwałość, pasja i doświadczanie obfitości w życiu! Podsumujesz wszystko to, o czym dowiesz się w wyzwaniu i wejdziesz w pełnej świadomości na drogę kreatora!

BONUS!

Już w piątek po spotkaniu live odbędzie się dodatkowa sesja VIP Q&A w Zoom!

Odpowiem na wszystkie pytania i dostarczę informacji, które będą potrzebne w dalszej kreacji!

Czego Doświadczysz W Trakcie Wyzwania?

Dowiesz się, jak Twoja obecna sytuacja i rzeczywistość w której żyjesz nie jest jedyną możliwością. Jednak punktem wyjścia do zmiany jest świadomość - bez niej nie zmienisz swojej rzeczywistości. W 1 dniu wyzwania zdiagnozujesz swoją rzeczywistość i odkryjesz co blokuje Cię w dążeniu do odkrywania siebie!
Odkryjesz, że Twoje myśli mają moc i mogą być mocą kreacji albo zniszczenia... 2 puzzel w układance szczęścia i spełnienia czeka na Twoją decyzję: co z nim zrobisz? W 2 dniu wyzwania zmierzysz się z tematem własnych przekonań: z historiami, słowami i osobami, które wpłynęły na to, jak na siebie dzisiaj patrzysz!
Poznasz, który kierunek Twojego skupienia jest dla Ciebie właściwy! Odkryjesz siłę skupienia na tym, co pomoże Ci odkrywać siebie i tworzyć nową rzeczywistość w oparciu o sprawdzone metody. W 3 dniu wyzwania odnajdziesz właściwy punkt skupienia i doświadczysz mocy, która z tego płynie!
Doświadczysz, że Twoją największą siłą, którą nosisz w sobie są Twoje decyzje i to, co dzieje się zaraz po nich! Ta siła może Cię niszczyć, powodować przygnębienie i ciągłe niezadowolenie z życia, ale może być też tym czynnikiem, który pozwoli Ci rozpocząć budowanie siebie na nowo! W 4 dniu wyzwania przyjrzysz się swoim emocjom i zobaczysz, czy to one kontrolują Twoje życie, czy Ty kontrolujesz swoje emocje.
Podsumujesz wszystko, czego do tej pory dowiedziałaś się o sobie! Masz moc - siłę - potęgę... jakkolwiek to nazwiesz, to od Ciebie zależy, co z tym zrobisz i jaką drogę wybierzesz! W 5 dniu wyzwania podejmiesz decyzję, co dalej zrobisz ze swoim życiem, którą drogą chcesz podążać!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

5-dniowe BEZPŁATNE wyzwanie rozwojowe!

Dołącz do WYZWANIA MOCY!

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress