5-dniowe wyzwanie rozwojowe!

Start: natychmiast!

5-DNIOWE BEZPŁATNE WYZWANIE!

PEWNOŚĆ SIEBIE

w życiu i biznesie!

Z lekkością przez życie!

Zapisz się na bezpłatne 5-dniowe WYZWANIE, w trakcie którego zaprosisz do swojego życia PEWNOŚĆ SIEBIE  i 
 Odbierz po zapisie prezent: AFIRMACJE OBFITOŚCI!

W trakcie wyzwania :

Dzień #1:
Jaką cenę płacisz za brak pewności siebie?

Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, żeby sięgnąć po swoje cele i spełniać marzenia, to  nie możesz podchodzić do tematu z poziomu bylejakości! Nie możesz kombinować, czy robić coś na pół gwizdka, bo to obróci się przeciwko Tobie i nie pozwoli sięgnąć po to czego pragniesz! 
Czym jest pewność siebie i jaką cenę płacisz za jej brak? Na to pytanie odpowiem Ci w pierwszej lekcji wyzwania!

Dzień #2:
Dlaczego nie wierzysz w siebie i swoje możliwości?

Pewność siebie wyraża wiarę w siebie, swoje możliwości , słowa i czyny! Kiedy nie wierzysz w siebie, nie stawiasz się do swojego potencjału, nie spełniasz marzeń, a jedyne co robisz, to czekasz... że może coś się w końcu zmieni! Nie zmieni, jeśli nie zbudujesz w sobie przekonania o własnej pewności siebie!

Co powoduje, że brakuje Ci przekonania o tym, że możesz? Na to pytanie odpowiem w drugiej lekcji wyzwania!

Dzień #3:
Jakie to uczucie być pewną siebie?

Co powoduje, że tkwisz w miejscu, w którym jesteś? To Twoje emocje, które nie pozwalają wstać z kanapy! Kanapa jest metaforą życia... życia w bylejakości. Bez szansy na lepsze jutro. Bez szansy na spełnienie. Emocje, które nie pozwalają ruszyć mówią nam o naszej niedoskonałości i odbierają nadzieję na to, że może być inaczej!

Jak nauczyć się własnych emocji, by wspierały nas w drodze do naszych marzeń? O tym opowiem w 3 lekcji wyzwania!

Dzień #4:
Jak wyjść z zawieszenia między tym czego chcesz, a tym, co masz?

Każdy z nas ma marzenia i pragnienia. Niektóre być może są zapisane w formie celu, jednak nic się nie zmienia... Często wiemy, czego chcemy, ale nie wiemy jak po to sięgnąć albo wręcz z poziomu małej pewności siebie odbieramy sobie możliwość sięgnięcia po to. Jesteśmy w zawieszeniu między tym, co jest, a czego byśmy chcieli.

Jak wyruszyć w drogę do swoich marzeń, by żyć życiem swoich marzeń? O tym w 4 lekcji wyzwania!

Dzień #5: 
Jak zbudować pewność siebie krok po kroku?

Budowanie pewności siebie jest procesem. Trochę wymagającym, napewno poza strefą Twojego komfortu. To, jak podejdziesz do tego zadania będzie warunkowało rezultaty... A czym są te rezultaty? Poczucie spełnienia, satysfakcja z tego, co robisz każdego dnia, marzenia, które stają się częścią rzeczywistości, a nie tylko wizją stworzoną w wyobraźni. Po to idziesz!

W 5 lekcji poznasz kolejne kroki w budowaniu swojej pewności siebie, która pozwoli Ci zbudować życie, jakiego chcesz!

JESTEŚ GOTOWA NA TO, CO SIĘ WYDARZY JEŚLI...

Jeśli zaangażujesz się w swoją zmianę i sięgniesz po to, co na Ciebie czeka?

Czego Doświadczysz W Trakcie Wyzwania?

Dowiesz się, że brak pewności siebie nie musi być wyrokiem na całe Twoje życie i to,  jak wygląda obecna sytuacja i rzeczywistość! Odkryjesz, jaką cenę płacisz za małą pewność siebie!
Odkryjesz, że Twoje myśli mają moc i mogą być mocą kreacji Ciebie - pewnej siebie kobiety, albo zniszczenia... Zdecydujesz, w co chcesz wierzyć na swój temat... w kłamstwa, które Ci sprzedano, czy prawdę, która ukryta jest w Twoim sercu.
Poznasz, kierunek, który pozwoli Ci wyjść z tego wszystkiego, czego doświadczasz dzisiaj z poziomu małej pewności siebie. Dowiesz się, co z tym wszystkim mają wspólnego Twoje emocje i jak się ich nauczyć!
Doświadczysz, że Twoją największą siłą, którą nosisz w sobie są Twoje decyzje i to, co dzieje się zaraz po nich! Ta siła może Cię niszczyć, powodować przygnębienie i ciągłe niezadowolenie z życia, ale może być też tym czynnikiem, który pozwoli Ci rozpocząć budowanie siebie na nowo.
Poznasz kluczowe kroki w budowaniu pewności siebie i odkryjesz, że wszystko zależy od Ciebie!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin


5-dniowe BEZPŁATNE wyzwanie rozwojowe!

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress