Liczba miejsc jest ograniczona! 

Monday

January

01

1999

at

10:00 AM

Jak wykreować swoje wymarzone Życie

Dołącz do mnie na Szkoleniu na żywo i poznaj Sztukę Kreowania Wymarzonego Życia!

To, że dzisiaj Twoje życie jest jakie jest i Twoja rzeczywistość rozmija się z tym o czym marzyłaś, kiedy wchodziłaś w dorosłe życie, nie oznacza, że już zawsze tak musi być! Sztuka kreowania wymarzonego życia jest dostępna dla każdego. Dzisiaj też korzystasz z tej sztuki, tylko przyciągasz nie to, czego chcesz! Czas wyjść z karuzeli chomika i przestać kręcić się w kółko, bez żadnych pożądanych rezultatów!

JAK TO ZMIENIĆ?

O tym dowiesz się w trakcie szkolenia na żywo, które poprowadzę dla Ciebie już w najbliższy poniedziałek, 22.01.2024 roku o godz. 20:00

O czym dowiesz się na szkoleniu?

Sztuka Kreowania Wymarzonego Życia to szkolenie dla osób, które chcą przejść do praktycznych aspektów swojego rozwoju i wyjść z etapu ciągłego uczenia się, dlatego:

Czego tak naprawdę chcesz? W trakcie szkolenia porozmawiamy o tym, dlaczego tak ważna jest klarowna wizja tego, czego chcesz, dowiesz się jak ją stworzyć i wykorzystać w praktyce, by nie był to kolejny, bezwartościowy kawałek rozwojowy w Twoim życiu!
Poznasz skuteczne techniki autosugestii i takiego wykorzystania swoich zdolności umysłowych, by wspierały Cię w kreacji Twojego wymarzonego życia!
Dlaczego mój rozwój nie działa? Dowiesz się, co takiego blokuje Cię przed zmianą i dlaczego mimo, że wykorzystujesz najróżniejsze techniki i narzędzia, Twoje życie wciąż jest takie samo!
Poznasz skuteczne techniki pracy z podświadomością i programamy, które zostały Ci wgrane, byś mogła wejść na nowy etap w swoim życiu!
Jakie pułapki czekają w drodze do zmiany? Dowiesz się, na co potrzebujesz zwrócić uwagę, by skutecznie i szybko manifestować to, czego chcesz!
Poznasz skuteczne techniki pracy z z poziomu swojego umysłu świadomego, by przez przypadek nie wejść w kolejną karuzelę chomika!

O mnie

Jestem trenerem rozwoju osobistego, pedagogiem i psychopedagogiem. Od 7 lat prowadzę Przestrzeń Pełną Szczęścia, w ramach której pomagam kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. Jestem autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką 4 tomu "Doskonale Niedoskonali. Poczucie własnej wartości".  

Każdego dnia pokazuję, jak małymi krokami zmieniać swoje życie tak, by zmiana była trwała i skuteczna!

Prywatnie jestem od 22 lat  żoną jednego faceta, mamą 2 dorosłych facetów, w tym Filipa.

Odnalazłam swoje szczęście po wielu trudnych momentach w życiu i wiem, że Ty też możesz stać się kreatorką!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Ilość miejsc jest ograniczona!

Podaj swój adres email, by dołączyć do szkolenia na żywo!

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress