Liczba miejsc jest ograniczona! 

Monday

January

01

1999

o

10:00 AM

Bezpłatne Szkolenie Rozwojowe!

Zostaw przeszłość
w przeszłości!

To, że dzisiaj doświadczasz w życiu więcej porażek niż sukcesów, nie jest przypadkowe! Jest to wynik tego, w jaki sposób przeżyłaś swoje dzieciństwo, w jaki sposób osoby Ci najbliższe sprzedały Ci koncept świata i życia!

Jak pożegnać przeszłość i zacząć kreować swoje życie na nowo?
Na to i wiele innych pytań odpowiem już w najbliższy poniedziałek,
02.05.2024 roku o godz. 10:00


O czym dowiesz się na szkoleniu?

"Zostaw przeszłość w przeszłości!" to szkolenie dla osób, które chcą POŻEGNAĆ WSZYSTKO TO Z PRZESZŁOŚCI, CO NADAL BOLI I NIE POZWALA RUSZYĆ DO PRZODU! To warunek konieczny, byś mogła zacząć projektować swoje życie na własnych warunkach,  dlatego:

KAMIENIE W PLECAKU ŻYCIA - każda historia z przeszłości, każde doświadczenie, czy słowa wysłane w Twoim kierunku to kamienie, które nosisz w plecaku swojego życia. Jeśli emocje z nimi związane wciąż wracają i są w Tobie żywe, to ciężar wcale nie maleje z biegiem lat! Nie ma znaczenia, ile czasu już minęło... ważne, że masz w sobie gotowość, by te kamienie w końcu wyrzucić! Skąd wiem, że masz gotowość? Szukasz rozwiązania swoich problemów! A to sygnał, że jesteś gotowa!
RELACJE, KTÓRE SĄ CIĘŻAREM - relacje, które wynosimy z dzieciństwa bardzo często są wzorcem, według którego budujemy nasze dorosłe relacje. Rozpoznanie tego i odkrycie niewspierających schematów pozwoli Ci wejść na inny poziom doświadczania siebie samej w , w jaki sposób odpuścić ciężar relacji, puścić krzywdy wyrządzone przez bliskich i doświadczysz prawdziwego uwolnienia!
PRZESTAŃ SOBIE PRZESZKADZAĆ! Tak, dobrze czytasz! Jesteś swoją największą przeszkodą w drodze do doświadczania szczęścia, spełnienia i obfitości w życiu! Puszczenie przeszłości oznacza, że przestajesz identyfikować się z historiami, których doświadczyłaś. Puszczasz je, akceptując zarazem, że to, co było w Twoim życiu już minęło i nie musi warunkować dalej Twojego życia!Poznaj strategię zmiany, która pozwoli Ci wejść na nowy poziom życia, dzięki czemu przestaniesz się kręcić w kółko, jak ten chomik w karuzeli!

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Dowiesz się, dlaczego przyciągasz do swojego życia to, czego nie chcesz i zdecydujesz, czy chcesz to zmienić!
Odkryjesz, że źródłem Twoich niepowodzeń i niskiego poczucia własnej wartości, jest Twoja przeszłość, którą możesz uwolnić po to, by doświadczyć innych rezultatów!
Przestaniesz odrzucać samą siebie i pozwolisz sobie w końcu na doświadczenie własnej wewnętrznej mocy! 
Otworzysz się na prawdziwą kreację swoich marzeń i pragnień, aby doświadczyć szczęścia, spełnienia i obfitości w życiu!

O mnie

Jestem trenerem rozwoju osobistego, pedagogiem i psychopedagogiem. Od 7 lat prowadzę Przestrzeń Pełną Szczęścia, w ramach której pomagam kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. Jestem autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką 4 tomu "Doskonale Niedoskonali. Poczucie własnej wartości".  

Każdego dnia pokazuję, jak małymi krokami zmieniać swoje życie tak, by zmiana była trwała i skuteczna!

Prywatnie jestem od 22 lat  żoną jednego faceta, mamą 2 dorosłych facetów, w tym Filipa.

Odnalazłam swoje szczęście po wielu trudnych momentach w życiu i wiem, że Ty też możesz stać się kreatorką!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Ilość miejsc jest ograniczona!

Podaj swój adres email, by dołączyć do szkolenia na żywo!

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress