SZKOLENIE STACJONARNE

W drodze do siebie!

aktywuj swoją wewnętrzną moc!

29-30.06.2024 | POZNAŃ

Dwa dni pełne mocy, odkrywania i doświadczania siebie
w wielu wymiarach!

Odkrywając drogę do siebie podróżujemy wieloma drogami, ślepymi uliczkami i ścieżkami, które prowadzą nas tam, gdzie na danym etapie życia mamy być. Nie chodzi jednak, by zdawać się na ślepy los, tylko by samodzielnie poprowadzić siebie w odkrywaniu tego, co czeka na odkrycie, zdobywanie tego, co można zdobyć i poznanie siebie w wyzwaniach i trudach oraz radościach i szczęściu! 

Rozwój osobisty to wiele aspektów: poczucie własnej wartości, pewność siebie, asertywność, praca z celem i przede wszystkim ciągłe poszerzanie świadomości. Kiedy zaczynasz pracę nad jednym aspektem - otwierają się kolejne przestrzenie do uzdrowienia. Szukasz więc dalej, aż wpadasz w poczucie, że mimo tak wielkiej wiedzy, totalnie nie wiesz, co dalej... 

Moją intencją dla kobiet, które wezmą udział w warsztacie jest to, by w bezpiecznej przestrzeni uwolniły napięcia, emocje, blokady, które stoją na drodze do spełnienia i pełnego połączenia się ze sobą, w poczuciu akceptacji i zrozumienia dlaczego coś jest takie, a nie inne!

Pragnę, by każda kobieta poczuła, że ma wpływ na swoje życie, by wyciszyła swój umysł, bo tylko wtedy będzie mogła usłyszeć swoje najgłębsze pragnienia i tęsknoty, które ukryte są w głębi duszy. 

Zapraszam Cię na 2-dniowy warsztat rozwojowy w trakcie którego przejdziesz przez 7 dróg do siebie... 7 dróg, które pozwolą Ci lepiej poznać siebie i otworzyć się na pełen potencjał możliwości! 

ŚWIADOMOŚĆ

Świadomość jest pierwszym krokiem do zmiany. Potrzebujesz wiedzieć gdzie jesteś i dokąd chcesz podążać! Czy przeżyjesz swoje życie w pełnym potencjale, tworząc arcydzieło każdego dnia, czy zostaniesz na drodze przypadkowości i... ofiary!

PRAKTYKA 

Kiedy wiedzy jest już wystarczająco, czas na praktykę! Robota jest do zrobienia i wprowadzając to, co już wiesz do swojego doświadczenia, będziesz mogła odkryć kolejne przestrzenie na swój temat i poszerzyć swoją świadomość.

TRANSFORMACJA

Wiedza i praktyka prowadzą do głębokiej transformacji na poziomie podświadomym i pozwalają na połączenie się z Duszą! Ta relacja, którą zaczniesz budować będzie prowadzić Cię przez życie w Twoim najwyższym potencjale!

W drodze do siebie...

TA DROGA TO DROGA DO TWOJEGO NAJWYŻSZEGO POTENCJAŁU!

Prawda jest taka, że my nie wiemy, czym jest ten nasz potencjał, nie wiemy jaki on jest i jak może wyglądać nasze życie z jego poziomu. Możemy tylko gdybać, a Wszechświat zawsze da nam więcej! 

Dlatego tak ważne jest, by połączyć się ze swoim ciałem... by mu zaufać... 

To Twoje ciało pokaże Ci, że właśnie trafiłaś na tą osobę, która w jakiś sposób odmieni Twój los... To Twoje ciało pokażę Ci, że doświadczenie czy zdarzenie, które właśnie Cię spotkało jest tym, które pozwoli Ci skręcić w inną drogę... Poczujesz w sercu radość, ekscytację, wdzięczność i będziesz wiedziała, że to jest to! W tym samym czasie Twój umysł włączy sabotaż i będzie próbował wmówić Ci, że to za trudne... że to niedostępne dla Ciebie... że nie dasz rady...

Ale kiedy nauczysz się siebie - żaden sabotaż Twojego ego nie odbierze Ci marzeń, nie odbierze Ci Twojej wewnętrznej mocy!

CZAS, BYŚ JĄ W SOBIE AKTYWOWAŁA!

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli...

W drodze do siebie trafiasz na wiele skrzyżowań, rozwidleń i ślepych uliczek. To wszystko może powodować zagubienie i chaos, który odciąga od tego, co jest ważne. Stań się tą wersją siebie, do której tęsknisz. Stań się tą wersją siebie, która czeka, by pokazać sobie swoją wewnętrzną moc! Stań się tą wersją siebie, która świeci swoim wewnętrznym światłem i pociąga za sobą kolejne istoty do zmiany!

Chcesz wejść na świadomą drogę rozwoju i transformacji, która pozwoli Ci sięgnąć po swoje marzenia i wszystko to, za czym tęskni Twoje serce.
Jesteś gotowa odkryć swoją wewnętrzną moc i zacząć korzystać z pełnego potencjału, który w sobie nosisz!
Chcesz sięgnąć po więcej lekkości w życiu, po odwagę do bycia sobą, do możliwości, które na Ciebie czekają i stworzyć siebie na nowo!
Pragniesz otworzyć się na większą obfitość w swoim życiu i biznesie, ale dzisiaj boisz się myśleć o tym, że na to zasługujesz i możesz jej doświadczyć spełnienia i poczucia szczęścia!
Chcesz żyć pełnią życia, w połączeniu z intuicją, kobiecością i nieskończoną energią tworzenia, bo tylko w ten sposób możesz wyrazić się w pełni!
Chcesz stworzyć tą KOBIETĘ MOCY, którą często widzisz w swojej wyobraźni, ale nie wiesz jaki jest kolejny krok, by ją ucieleśnić!

Te drogi czekają na Ciebie!

AKTYWUJ MOC, KTÓRĄ MASZ W SOBIE!

Kiedy rozwój osobisty staje się walką, a nie przyjemnością, warto spojrzeć na wszystko inaczej. Inna perspektywa może rzucić światło na blokady, pokazać inny wymiar trudności i wskazać szybsze rozwiązania. Każda czakra odpowiada za konkretne aspekty naszego życia takie jak poczucie bezpieczeństwa, relacje z ludźmi, zdrowie... W trakcie warsztatu przyjrzymy się tym wszystkim aspektom, które połączone są z poszczególnymi centrami energetycznymi, by poprzez ich synchronizację uzdrawiać te części, które są na to gotowe!

W drodze do korzeni!

O samorozwoju możesz mówić wtedy, kiedy zabezpieczone są Twoje podstawowe potrzeby: fizjologiczne (czyli te niezbędne do przetrwania człowieka:. powietrze, jedzenie, picie, schronienie, ubranie, ciepło, sen). Bez zabezpieczenia tej potrzeby oraz potrzeby bezpieczeństwa (w tym: bezpieczeństwa emocjonalnego, finansowego, zdrowotnego, oraz wolności od strachu) i potrzeby przynależności (potrzeba miłości, dobrych relacji z innymi, poczucia swojego miejsca na świecie) nie jest możliwy Twój rozwój!
Na takim etapie tkwisz w roli ofiary, czujesz, że jesteś słaba i potrzebujesz/oczekujesz wsparcia i pomocy. 
 Korzenie to FUNDAMENT - to 1 czakra - CZAKRA PODSTAWY - która łączy się mocno z tą najważniejszą relacją, jaką budujemy, relacją z naszą mamą. W tym bloku będziemy aktywować w sobie poczucie bezpieczeństwa. poczucie przynależności i obfitość finansową!

JAKIE TEMATY PORUSZYMY W TEJ CZĘŚCI WARSZTATU?

Połączysz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i spotkasz z tą częścią Ciebie, która nie czuje się bezpiecznie. 
Aktywujesz naturalny przepływ obfitości!
Odpuścisz kontrolę i poczujesz połączenie ze światem!

DODATKOWE MATERIAŁY

Nagranie mp3 wizualizacji "Połączenie z Matką Ziemią!"
Nagranie mp3 "Afirmacje dla 1 czakry!"

W drodze do wewnętrznej mocy!

Kiedy czujesz się w swoim życiu bezpiecznie, to możesz zrobić kolejny krok: połączyć się z tą wersją Twojej rzeczywistości, która jest w Twoim potencjale i która pozwala na kreowanie wymarzonego życia! Nie zrobisz tego bez energii kreatywnej, która ulokowana jest w Twojej 2 czakrze. W tym module szkolenia spotkasz się z własnymi emocjami: porzucisz poczucie winy, własną niemoc i samokrytykę, a obudzisz tę część siebie, która chce kreować, chce manifestować i chce połączyć się ze swoją kobietą mocy w tu i teraz!

JAKIE TEMATY PORUSZYMY W TEJ CZĘŚCI WARSZTATU?

Spotkasz się ze swoją kobietą mocy!
Otworzysz się na kreację swojego życia i co najważnejsze: porzucisz emocje, które już Ci nie służą!
Poczujesz swoją wewnętrzną moc!

DODATKOWE MATERIAŁY

Nagranie mp3 medytacja z wizualizacją "Twoja kobieta mocy!"

Nagranie mp3 "Afirmacje dla 2 czakry!"

W drodze do celu!

Co najbardziej przeszkadza w realizacji Twoich celów? Co nie pozwala Ci spełniać swoich marzeń? Przede wszystkim to niska samoocena i brak wiary, że możesz to zrobić. Czas odzyskać moc i wejść w przestrzeń, w której działanie połączone z głęboką wiarą pozwoli wejść Ci na wyższy poziom doświadczania życia. Ten temat związany jest z 3 czakrą, czyli czakrą splotu słonecznego, która w niedoborze wpływa na niską samoocenę i słabą dyscyplinę. To moment, w którym spotkasz się sama z sobą w wewnętrznej harmonii i samoakceptacji.

JAKIE TEMATY PORUSZYMY W TEJ CZĘŚCI WARSZTATU?

Jak lęk przed opinią innych blokuje Twój potencjał i zmianę.
Dowiesz się, jak korzystać z Twojej wewnętrznej motywacji w drodze do swoich marzeń!
Odkryjesz, że Twoja moc zależy tylko od Ciebie!

DODATKOWE MATERIAŁY

Wizualizacja prowadzona "Połącz się ze swoim celem!" - mp3 do pobrania

Nagranie mp3 "Afirmacje dla 3 czakry!"

W drodze do zaufania!

Rozwój osobisty jest podróżą między tym, co ziemskie, materialne, a tym co duchowe! Zaufanie rodzi się z miłości... tej do siebie, do świata, do innych ludzi. Miłość trwa mimo okoliczności. Miłość pozwala wybaczać i pożegnać to, co trudne z przeszłości. Miłość otwiera na przyjęcie świata dokładnie takim, jakim jest. Miłość to temat 4 czakry, czyli czakry serca, która jest tym pomostem między ziemią, a niebem. Zrozumiesz, dlaczego boisz się miłości i trwałej relacji z drugą osobą

JAKIE TEMATY PORUSZYMY W TEJ CZĘŚCI WARSZTATU?

Dowiesz się brak harmonii między braniem i dawaniem odbiera Ci dostęp do obfitości wszechświata.
Odkryjesz, że prawdziwa moc tkwi w miłości i wdzięczności.
Zmierzysz się z lękiem przed odrzuceniem, zrozumiesz jego podstawy i podejmiesz decyzję, jak chcesz żyć! 

DODATKOWE MATERIAŁY

Medytacja wdzięczności! - mp3 do pobrania
Nagranie mp3 "Afirmacje dla 3 czakry!"

W drodze do wyrażania siebie!

Przychodzi moment, kiedy Twój rozwój osobisty stanie się widoczny dla innych ludzi. To często rodzi problemy... komuś nie podoba się ta zmiana, bo zaczynasz inaczej się komunikować, wiesz, co jest dla Ciebie ważne i komunikujesz się z innymi w zgodzie z własnymi emocjami. Kiedy wyrażasz siebie w zgodzie z sobą - doświadczasz spełnienia, jednak kiedy pojawia się blokada na poziomie 5 czakry - czyli czakry, możesz doświadczać trudności w mówieniu o sobie, o tym, co jest dla Ciebie ważne. Zakładasz maskę i dostosowujesz się do poglądów innych, chociaż w głębi serca wcale tak nie myślisz. To powoduje, że możesz być niekonsekwentna w swoich poglądach.

JAKIE TEMATY PORUSZYMY W TEJ CZĘŚCI WARSZTATU?

Dowiesz się jak z lekkością wyrażać siebie i otwarcie mówić o tym, co jest dla Ciebie ważne.
Odkryjesz, że to, czy jesteś słyszana przez innych zależy od Twojej pewności siebie.
Doświadczysz na własnej skórze tego, że mówienie z serca jest łatwe i dostępne dla Ciebie od teraz!

DODATKOWE MATERIAŁY

Medytacja wdzięczności! - mp3 do pobrania
Nagranie mp3 "Afirmacje dla 5 czakry!"

W drodze do intuicji!

W rozwoju osobistym dużo mówimy o tworzeniu wizji, łączeniu się ze swoim najwyższym potencjałem. Wszystko, czego doświadczamy w naszej rzeczywistości jest kreacją, czyli kiedyś miało to swój początek w jakiejś wizji. Jednak tu nie chodzi o to, by pomyśleć o jakimś świetnym samochodzie, a on pojawi się w naszym życiu, tylko by z pomocą intuicji i naszego wewnętrznego prowadzenia tak kierować swoim życiem, by to auto kiedyś stało się jego częścią. 6 czakra, czyli czakra 3 oka, daje nam dostęp do wiedzy, która nie pochodzi z umysłu logicznego, a jest połączeniem z wyższym poziomem naszej świadomości. Kiedy ta czakra jest zablokowana, nie łączysz się ze swoim potencjałem, nie słyszysz głosu intuicji i stajesz się zbyt logiczna, czyli potrzebujesz wszystko wytłumaczyć za pomocą umysłu logicznego.

JAKIE TEMATY PORUSZYMY W TEJ CZĘŚCI WARSZTATU?

Odkryjesz, dlaczego nie pozwalasz sobie marzyć, dlaczego trudno Ci uwierzyć, że możesz doświadczyć innego, bardziej spełnionego życia.
Dowiesz się jak otworzyć się na wewnętrzne prowadzenie i odpuścić nadmierną kontrolę i perfekcjonizm.
Poznasz skuteczne techniki pogłębiania relacji z samą sobą, by otworzyć się na nieograniczony przepływ intuicji.

DODATKOWE MATERIAŁY

Wizualizacja "Otwórz się na wewnętrzne prowadzenie!"
Nagranie mp3 "Afirmacje dla 6 czakry!"

W drodze do najwyższej mądrości!

Jeżeli czujesz, że brakuje Ci energii do życia, jesteś wyczerpana codziennością i masz wrażenie, że nie należysz do żadnego miejsca na świecie, to czas najwyższy puścić to, co trzyma w miejscu i nie pozwala wejść w przestrzeń duchowego doświadczania życia! Najwyższa mądrość dotyczy ludzi, którzy z lekkością i otwartością żyją w zgodzie z sobą, w zgodzie z wewnętrznym prowadzeniem i w totalnym doświadczaniu wyższej siły w swoim życiu.To już 7 czakra - korony, która wieńczy naszą podróż przez rozwój osobisty z uchwyceniem energii czakr. Jeśli ta czakra jest u Ciebie zablokowana, możesz mieć tendencje do kontroli nad swoim życiem i przywiązania do tego, co materialne. Ta czakra to niesamowita zdolność do poddania się z pełną świadomością, że możesz osiągnąć wszystko, czego chcesz!

JAKIE TEMATY PORUSZYMY W TEJ CZĘŚCI WARSZTATU?

Dowiesz się jak otworzyć się na duchowe aspekty naszego życia, nie gubiąc tego, co ziemskie.
Odkryjesz co to znaczy czuć głębokie połączenie i jedność ze Wszechświatem,
Odpowiesz sobie na to najważniejsze pytanie: "KIM JESTEM?", wychodząc poza role, które pełnisz w ziemskim życiu.

DODATKOWE MATERIAŁY

Medytacja poddania i zaufania! - mp3 do pobrania
Nagranie mp3 "Afirmacje dla 3 czakry!"


PLAN SZKOLENIA

Dzień 1: 

9:30 - 10:00 Rejestracja uczestników
10:00 - 10:45 Wstęp + integracja
11:00 - 12:30 Część I
12:45 - 14:15 Część II
14:15 - 15:15 OBIAD
15:15 - 16:45 Część III
17:00 - 18:30 Część IV
18:45 - 20:00 Podsumowanie dnia 1 

Dzień 2: 

9:00 - 10:30 Część V
10:45 - 12:45 Część VI
13:00 - 14:30 Część VII
14:30 - 15:30 Obiad
15:30 - 17:00 Podsumowanie 

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Hotel HP Park*** Poznań
ul. abpa A. Baraniaka 77
61-131 Poznań

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu, w hotelu HP PARK!
Cena warsztatu obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i 2 obiady (sobota i niedziela). 
Cena nie obejmuje noclegu w hotelu.

To czas, by napisać nową historię!

Wsłuchaj się w serce, ono powie Ci, co jest ważne. A kiedy już usłyszysz ten głos, zrób kolejny krok... nie pozwól, by była to kolejna obietnica bez pokrycia!

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Scroll to Top
Page Created with OptimizePress