Fundament zmiany! NAWYKI!

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Szkolenie: Fundament zmiany: NAWYKI
  × 1
57,00 
Kwota 57,00 
Łącznie 57,00  (zawiera 10,66  23%)
"Niewystarczająca już byłaś! Odzyskaj wewnętrzny spokój i radość!"
Oferta specjalna!

Co otrzymasz w ramach tego kursu?

Otrzymasz dostęp do chronionej hasłem Strefy Użytkownika:

Szkolenie znajduje się w specjalnie zabezpieczonej hasłem Strefie Użytkownika, w której znajdziesz każde zakupione u mnie szkolenie. Dzięki możliwości odhaczania już przepracowanych lekcji, nawet jeśli wracasz do szkolenia po dłuższej przerwie, to system pokaże Ci, w którym miejscu skończyłaś swoją pracę!

Wiedza i narzędzia niezbędna w procesie wprowadzania zmiany trudnych przekonań

Szkolenie zawiera wiedzę naukową oraz tą opartą o doświadczenia, która jest niezbędna nie tylko w procesie wprowadzania nowych nawyków, ale też w innych sferach życia i działania.

5 MODUŁÓW SZKOLENIA

PONAD 4 GODZINY NAGRAŃ

20 LEKCJI!

DZIENNIK PEŁNI - NARZĘDZIE TRANSFORMACJI!

Cena: Original price was: 297,00 zł.Current price is: 57,00 zł.
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Jesteś wspaniałą osobą i bardzo pomagasz. Wielokrotnie próbowałam zacząć pić wodę rano, podchodziłam do tego że sto razy... Piłam, ale w kratkę. Potem zapominałam całkiem na jakiś czas. Obecnie piję wodę codziennie od 21 dni. Woda "sama mi o sobie przypomina"... czuję że jest moim nawykiem. Więc jesteś po prostu wielka!!! Jestem Ci ogromnie wdzięczna za ten kurs. Od jutra zaczynam z poranną jogę. To będzie trudniejsze, bo mam piątkę wesołych dzieciaczków i wstaję codziennie o 5 ,a one często pięć minut po mnie ha ha...

5/5
Izabela

McClintock, a Latin scholar from Hampden Sydney College, is credited with discovering.

5/5
Dennis Fernandez

Richard McClintock, a Lati Hampden-Sydney College, is credited with discovering source behind the ubiquitous filler text.

5/5
Dennis Fernandez

100% Secured
Transactions

We Protect
Your Data

100% Genuine
Product

Scroll to Top