Gratuluję! Poprawnie zapisałaś się na wyzwanie! 

Już za kilka minut minut dostaniesz ode mnie maila z potwierdzeniem zapisu! Sprawdź proszę spam i inne foldery, jeśli nie będziesz mogła go znaleźć! A jeśli chcesz przyśpieszyć swój rozwój i swoją zmianę, to posłuchaj tego nagrania poniżej:

Odzyskaj wewnętrzny spokój i radość w życiu
BEZ CIĄGŁEGO LĘKU I NEGATYWNYCH MYŚLI!

Porzucisz stare schematy i weźmiesz życie w swoje ręce!
Zaczniesz świadomie podejmować decyzje w zgodzie z samą sobą!
Odkryjesz, że to od Ciebie zależy, jakie masz rezultaty w życiu!

Koniec z podążaniem drogą ofiary!

Wyobraź sobie, że możesz doświaczyć życia, w którym dominującym uczuciem jest Twój wewnętrzny spokój!

Wyobraź sobie, że możesz żyć i cieszyć się każdym doświadczeniem, które do Ciebie przychodzi!

Wyobraź sobie, że Twoje marzenia są w zasięgu ręki, a Ty z lekkością i łatwością realizujesz je odkrywając tą nową wersję siebie! 

Dzisiaj możesz podjąć tą najważniejszą decyzję w swoim życiu! Możesz zdecydować, że problemy, porażki i poczucie, że jesteś niewystarczająca odchodzą z Twojego życia, a Ty w świadomy sposób zaczynasz budować swój nowy SELF-IMAGE i odkrywać potencjał, który masz w sobie!

Wierzę głęboko, że skończyła się era szkoleń i kursów, które dokładają nam kolejnej wiedzy, z którą nie wiadomo co zrobić, jak zaaplikować w działaniu, by doświadczyć innych rezultatów!

Skończył się czas, kiedy na rezultaty swojego rozwoju masz czekać latami, bo musisz się napracować, musi być trudno i musisz miesiącami procesować całe swoje życie!

KONIEC Z TYM!

Żyjemy teraz w świecie, gdzie zmiana pojawia się i jest adekwatna do naszego zaangażowania w tą zmianę. 

Sama tego doświadczyłam i doświadczam, a teraz dzielę się tym doświadczeniem z innymi, bo wiem doskonale, że to, jak dzisiaj wygląda Twoje życie jest wynikiem tego, jaki obraz siebie (SELF-IMAGE) nosisz w sobie!

Przyszedł czas, by skończyć z poczuciem winy, frustracją i innymi emocjami, które odbierają Ci moc! Przyszedł czas, by wziąć odpowiedzialność za własne życie! 

JESTEŚ NA TO GOTOWA?

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam!

Niewystarczająca już byłaś!

Praca z podświadomością to kluczowy czynnik całego procesu zmiany! Twój obraz siebie jest Twoim wewnętrznym kompasem, czyli to, co jest w nim zapisane decyduje o tym, czego doświadczysz, jak wygląda Twoje życie!

Jeśli masz zapisany schemat, że jesteś NIEWYSTARCZAJĄCO DOBRA, to ten Twój wewnętrzny mechanizm kontroli będzie Cię popychał do sytuacji i doświadczeń, gdzie będziesz mogła potwierdzić ten schemat! Potwierdzić, czyli znowu poczuć te emocje, które są z tym schematem połączone!

❌ Nie zasługuję... na lepsze życie... miłość... szczęście...

❌ Nie jestem warta tego, by ktoś mnie lubił... kochał... szanował...

❌ Nie jestem godna, by mieć lepszą pracę... dostać podwyżkę... być lubianą...

❌ Muszę udowodnić swoją wartość... bardziej się starać... robić lepiej to co robię...

Zmiana Twojego obrazu siebie pozwoli Ci wejść na drogę kreatorki i odkryć Twoją kobietę mocy, która czeka, by wyrazić w pełni swój potencjał! 

To SZKOLENIE zrobi Ci różnicę...

Zobacz, co znajdziesz w poszczególnych modułach kursu "Niewystarczająca już byłaś! Odzyskaj wewnętrzny spokój i radość!"

Moduł 1 - Co jest ważne

Lekcja 1. Niedoskonałość jest ok! + WORKBOOK

Lekcja 2. Myśli stają się rzeczywistością

Lekcja 3. Skupienie nada Ci kierunek

Lekcja 4. Jesteś jak magnes

Lekcja 5. Uważność + MEDYTACJA UWAŻNOŚCI

Moduł 2 - Czym jest SELF-IMAGE (Obraz siebie)?

1. Jak widzisz siebie, takie masz rezultaty +WORKBOOK

2. Trzy rodzaje programowania

3. Cztery poziomy zmiany

4. Twoja definicja

5. Wszystko zaczyna się od decyzji + MEDYTACJA

Moduł 3 - Jak zmienić SELF-IMAGE?

1. Nawyki, które zmienią Twoje życie

2. Myśli, które będą wspierać

3. Zachowania... one też się zmienią

4. W zgodzie z emocjami

Moduł 4 - Rezultaty przychodzą z działania

1. Rozpoznasz, dlaczego nie działasz

2. Zmień paradygmat

3. Obserwuj rezultaty, nie reaguj na 3D

4. Twoje kuloodporne nastawienie

5. Wszechświat da Ci wszystko - takie są prawa Wszechświata

Moduł 5 - Masz w sobie moc!

1. Stań się najlepszą wersją siebie!

2.Działaj... jakby od tego zależało wszystko!

3. Systematycznie, dzień po dniu! - DZIENNIK PEŁNI!

4. STAŃ SIĘ BOHATERKĄ SWOJEGO ŻYCIA!

Moduł 6 - Narzędzia!

1. Koło życia!

2.Autosugesia!

3. I inne narzędzia!


Niewystarczająca już byłaś!

Czas odzyskać wewnętrzny spokój i radość w życiu!

 97 zł

jednorazowa płatność za cały program!

Dożywotni dostęp do szkolenia!


Tylko sprawdzone metody i techniki pracy z podświadomością!


Lekcje video, audio i materiały w PDF


BONUSY!

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

Zobacz co o moich kursach i warsztach mówią moje klientki!

Ważne pytania i odpowiedzi!

PYTANIE 1 W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia? 
Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie, możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika. Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i ze swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.
PYTANIE 2 Nie wiem, czy znajdę na to czas...
To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie tworzyłam go z myślą, byś przeszła przez nie w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń, tworzą proces. Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne niż poświęcenie na nie jednego całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc możesz wracać do niego, kiedy tylko czujesz taką potrzebę. Daj sobie czas.
PYTANIE 3 Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?
Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z niewspierającymi przekonaniami jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia otrzymujesz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niego wracała.
PYTANIE 4 Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?
Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Znajdziesz je wtedy w zakładce „SKLEP”. Cena, którą widzisz na te stronie jest specjalną ofertą i nie wiem, jak długo szkolenie będzie dostępne w tej właśnie cenie!
PYTANIE 5 - Czy mogę otrzymać fakturę? 
Tak, podaj nr NIP w wyznaczony, do tego miejscu w formularzu zakupu, a system automatycznie wystawi dla Ciebie fakturę i wyśle na Twój adres email wskazany w zamówieniu. 
PYTANIE 6 - Kto jest administratorem moich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Przestrzeń Pełna Szczęścia sp. z o.o. , Łubowo 2/1, 62-260 Łubowo, NIP: 7842537201

Z serca i poczucia misji!

Dlaczego jest tak tanio?

W moim sercu jest glęboko zakorzenione pragnienie pomagania innym w zmianie ich życia! Wiem jak to jest, kiedy budżet domowy się nie spina i rozwój, którego tak pragniemy zostaje zepchnięty na drugi plan. Cena, którą widzisz na tej stronie jest moim podziękowaniem dla tych osób, które wspierały mnie w moim rozwoju, kiedy nie było mnie na to stać! Chcę dać tą możliwość każdemu, kto odważy się sięgnąć do swojego serca, by dać sobie szansę na zmianę!

Odważ się żyć! - to może życiowe motto!

Jestem tutaj dla Ciebie!

Nazywam się Beata Biegała.


Jestem założycielką społeczności „Przestrzeń Pełna Szczęścia!”, w ramach której od 6 lat pomagam ludziom takim jak Ty w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia.


Swoją działalność opieram o koncepcję pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości.


Jestem autorką książki „Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!” i współautorką IV tomu „Doskonale Niedoskonali Poczucie własnej wartości”. Jestem twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: „Kurs Pozytywnego Życia”, czy „AKADEMIA ZMIANY! Program coachingowy dla Kobiet!”.


Jestem żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła we mnie moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzielę się ze swoimi klientkami.


Moją misją jest szerzenie koncepcji, że każdy – bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny – może dokonać zmian i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak ja. Wierzę, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da.

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Wpisz dane do zamówienia:

Podaj swoje imię i nazwisko oraz adres email!

Akceptuję Politykę Prywatności I Regulamin sklepu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close

Wpisz dane do zamówienia!

Podaj imię i nazwisko oraz adres email

Akceptuję Politykę Prywatności I Regulamin sklepu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Akceptuję też, że w dowolnym momencie mogę wycofać swoją zgodę.

Close
Scroll to Top
Page Created with OptimizePress