Dołącz do Akademii Zmiany!

Otwórz się na życie swoich marzeń!

“Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś.” - Coniguliaro Dominick

Akademia Zmiany! jest dla Ciebie, jeśli...

Masz już dosyć bycia tą gorszą, niewystarczającą i goniącą nie wiadomo za czym i chcesz wprowadzić trwałą zmianę w swoim życiu, by odzyskać WOLNOŚĆ, SPOKÓJ i HARMONIĘ, by w końcu poczuć się BEZPIECZNIE we własnym życiu!
Masz mało czasu dla siebie i wciąż to, co dla Ciebie ważne odkładasz na później, dlatego potrzebujesz konkretnego planu działania i wskazówek, które wdrożysz krok po kroku!
Chcesz odzyskać utracone marzenia i podążać drogą kreatora bez wyrzutów, że zaniedbujesz jakiekolwiek sfery swojego życia!
Nie wiesz, jak wdrożyć do praktyki to wszystko, co dowiedziałaś się w wyzwaniu, ale i z innych szkoleń, książek, webinarów!
JESTEŚ GOTOWA NA ZMIANĘ! Chcesz osiągnąć rezultaty, które będą trwałe i będziesz doskonale wiedziała, jak tą zmianę wygenerowałaś!

Wiem, że...

MASZ JUŻ DOSYĆ SZUKANIA KOLEJNEJ CUDOWNEJ TECHNIKI!

Wiem, że... 

CHCESZ OSIĄGNĄĆ REZULTATY, KTÓRE BĘDĄ TRWAŁE!

Wiem, że...

MOŻESZ TO ZROBIĆ TERAZ! 

Pytanie brzmi: CZY CHCESZ STWORZYĆ ŻYCIE Z TWOICH MARZEŃ? TO, NA KTÓRE OD ZAWSZE ZASŁUGUJESZ?

Jak zmieni się Twoje życie, kiedy dołączysz do Akademii Zmiany?

Nauczysz się, jak krok po kroku wprowadzić wspierające nawyki tak, by czerpać z nich energię i zbudować stabilny fundament pod zmianę całego życia,
Wyrobisz w sobie niesamowitą uważność na myśli i emocje, które sabotują w tej chwili Twoją zmianę, a dzięki temu będziesz świadomie zmieniać pętlę myśli i emocji na tą wspierającą,
Nauczysz się usuwać niewspierające przekonania i wprowadzać do swojego życia te nowe, wspierające, a co za tym idzie zaczniesz programować swoją podświadomość na sukces, szczęście i w końcu doświadczysz spełnienia,
Zbudujesz wizję życia, wyznaczysz cele i każdego dnia będziesz podążała drogą kreatora, by osiągnąć to, czego pragniesz: WOLNOŚĆ, SPOKÓJ, HARMONIĘ I BEZPIECZEŃSTWO,
Skupisz się na tym, co dla Ciebie ważne, co ma znaczenie dla Twojego najwyższego dobra!
ODZYSKASZ KONTROLĘ NAD WŁASNYM ŻYCIEM!

Najważniejsze:

Wspierająca społeczność!

Najważniejsza w Akademii Zmiany jest WSPIERAJĄCA SPOŁECZNOŚĆ, która pozwala Ci uwierzyć, że są ludzie życzliwi, wspierający i otwarci na to, by być dla Ciebie!

Dlaczego to takie ważne?

Najczęściej wokół siebie mamy ludzi, którzy zwyczajnie ciągną nas w dół. Często nie robią tego świadomie, ale... energia braku, energia drogi ofiary i brak zrozumienia często są tym, co mimo wielu chęci - ciągnie nas w dół!

W Akademii Zmiany znajdziesz ludzi, którzy wzrastają i ciągną za sobą tych, którzy dopiero wchodzą na tą drogę i się jej uczą albo gdzieś na chwilę utknęli! 

Tutaj każdy może wyrazić swoje zdanie bez obawy przed oceną, może zadać pytanie, otrzymać wsparcie i dobre słowo. Może poczuć, że nie jest sam, że inni też mają podobne problemy, dylematy czy refleksje.

Aleksandra Rychlik


Najważniejsze:

Proces, który daje rezultaty!

Zmiana, której chcesz nie wydarzy się magicznie tylko dlatego, że tego chcesz! Potrzebujesz sprawdzonego procesu, który pozwoli Ci krok po kroku zmierzyć się z tematami, które odebrały Ci Twoją wewnętrzną moc!

Chcesz zobaczyć, co się może wydarzyć w Twoim życiu?

Skocz!

Puść wszystkie wymówki i przestań udawać, że to, co robisz działa! Brak rezultatów, brak zmiany oznacza, że to co robisz nie działa!

W Akademii Zmiany znajdziesz proces, który przeprowadzi Cię przez wszystkie najważniejsze aspekty zmiany tak, by rezultaty, których pragniesz były trwałe!

Ten proces to lata mojej własnej zmiany i pracy z kursantkami! Nie ma w nim nic zbędnego, ale znajdziesz wszystko to, co potrzebne, by obudzić Twoją wewnętrzną moc!

Beata Biegała


Najważniejsze:

Indywidualne wsparcie!

Najczęstszą przyczyną rozwojowych porażek jest to, że pojawiają się na tej drodze momenty, w których zwyczajnie nie wiemy, jak zrobić kolejny krok!

Wtedy tak łatwo uwierzyć w myśli, które mówią "to nie dla mnie...", "nie nadaję się do tego...",  "innym się udaje, ja jestem przegrana..."

STOP!

To ten moment, kiedy ja jestem dla Ciebie!

W Akademii Zmiany! mój email i kalendarz jest dostępny cały czas! Jeśli w którymkolwiek momencie poczujesz, że toniesz, że utknęłaś w miejscu, to podam Ci rękę i wyciągnę!

Moje indywidualne wsparcie to wisienka na torcie w naszej Akademii! Możesz mieć dostęp do najlepszego procesu, jednak jeśli utkniesz i nie masz się do kogo zwrócić, to Twoje stare schematy już wygrały! Nie pozwól na to!

Beata Biegała


CO OTRZYMASZ W RAMACH ROCZNEGO PROGRAMU?

#1

PROGRAM
"AKADEMIA ZMIANY!"

Otrzymasz nagrany i umieszczony na platformie szkoleniowej PROGRAM, który będziesz studiowała przez cały okres trwania coachingu! Program zawiera wszystkie niezbędne kroki, które potrzebujesz wprowadzić! Ten program otrzymujesz DOŻYWOTNIO!

#2

Cotygodniowe szkolenia na żywo!

W każdym tygodniu spotkamy się na szkoleniu w aplikacji Zoom, które poprowadzę dla Ciebie osobiście. W trakcie szkoleń będziemy pogłębiać wiedzę zawartą w programie podstawowym, ale też studiować nowe tematy związane z pracą z podświadomością, budowaniem samoświadomości, prawami Wszechświata! Na końcu zawsze jest przestrzeń do zadania pytań, refleksji.

#3

Cotygodniowe spotkania  mastermind!

To spotkania w Zoom i dyskusja na ważne tematy! Również to miejsce, gdzie ktoś będzie mógł przedstawić swój problem, blokadę i razem z grupą opracować plan ratunkowy!

#4

Społeczność i wsparcie!

Dołączysz do cudownej społeczności nastawionej na wzrost! Do ludzi, którzy tak jak Ty mają swoje marzenia i pragnienia, i odważnie każdego dnia idą po swoje: szczęście, spełnienie, spokój i bezpieczeństwo! 

Oprócz tego przez pół roku masz nieograniczony dostęp do mnie, a w ramach tego dostępu możesz konsultować się ze mną przez Messenger, sms, mail i na indywidualnych sesjach rozwojowych! Korzystasz z tego tak często, jak jest Ci to potrzebne!

Akademia jest jak ta łódź, która pomoże ci bezpieczne przepłynąć przez rzekę zmian w drodze do siebie. Jest bezpiecznym miejscem do mówienia o emocjach, miejscem poszerzania swojej świadomości. Miejscem, w którym poznaje cudownych wartościowych ludzi, wśród których czuję się rozumiana i bezpieczna, i mogę od nich czerpać wiedzę i inne spojrzenie na świat. Akademia jest jak źródło, z którego można czerpać, jeśli tylko otworzysz się na siebie i ludzi, a dobro i wsparcie które dajesz drugiej osobie, wróci do ciebie po stokroć gdy tylko będziesz tego potrzebował.

Ewa KM


Praca w Akademii i procesy, które przechodzimy pozwalają spojrzeć na wiele spraw z zupełnie nowej perspektywy, uczą jak pozbywać się blokad i fałszywych przekonań na swój temat. To z kolei ułatwia stawianie się do decyzji i nowych działań pomimo lęku bo zaczynamy wierzyć, że to my mamy sprawczą moc. Dzięki Beatko, że jesteś z nami i dla nas.💝

Grażyna 

ARTYSTKA

Całe życie chodziłam w butach, które ktoś wybrał dla mnie, a przystępując do Akademii Zmiany zaczynam je zrzucać i wybieram własne, wygodne.

Katarzyna Dawid


Akademia, to wspaniała sprawa🤗 A Twoje prowadzenie i wsparcie jest czymś, co mnie trzyma w trwaniu w postanowieniu o zmianie. Dziękuje Ci Beatko, a innym kobietom polecam, by wystartowały w zmienianiu siebie wspólnie z Tobą, właśnie w Akademii😊

Dorota Tomków

LOGOPEDKA

Dziękuje Beatko za zaproszenie do Akademii❤❤❤❤ każdy dzień jest teraz inny, z nowym nastawieniem podchodzę do siebie, moich myśli i emocji. Rozumiem a raczej uczę się rozumieć, szukam, ale teraz już że spokojem, skąd moje emocje się biorą. Dziwię się co dnia odkrywając nowe warstwy, niektóre od tak dawna we mnie były więc to była prawda hm.... Nie, to było kłamstwo. Teraz przychodzi zrozumienie, uspokojenie serca, akceptacja, odpuszczenie i uwolnienie. O niektórych emocjach, wydarzeniach dopiero teraz umiem mówić bez łez💪💪💪💪 wiem że z jakiego powodu one miały się wydarzyć i to co teraz jest też jest moją drogą, dobrze że nie jestem sama❤❤❤ pewnych lekcji nie przepracowałam, nie odebrałam jako lekcje, zatrzymałam się w miejscu... Teraz ruszam i czuję się cudownie😄😄😄😄 wiem że już nie muszę tego ze sobą nieść i mogę grać inną melodię na dużo weselszą nutę, dziękuję każdej osobie w Akademii jesteście moimi aniołami - od każdego czegoś się dowiaduje o sobie i Wasze historie we mnie grają. Wszyscy są prze-dzielni bo pomimo, idą do przodu. Dziękuję za Was Wszechświatowi i za Beatkę i jej decyzje, które doprowadziły do powstania Akademii❤❤❤ PRZESYŁAM DUŻO MIŁOŚCI❤❤❤❤❤❤❤

Gosia G.

Projektantaka, twórca ozdób wyplatanych szydełkiem i sznurkiem

Przygotowałam dla Ciebie bonusy!

Bonus 01

BIBLIOTEKA MEDYTACJI, WIZUALIZACJI I AFIRMACJI!

Otrzymasz dostęp do biblioteki medytacji, wizualizacji i afirmacji oraz innych procesów w plikach mp3 do pobrania na telefon!

Bonus 02

BIBLIOTEKA SZKOLEŃ!

Otrzymasz dostęp do biblioteki moich szkoleń, pigułek wiedzy, webinarów i warsztatów!

Bonus 03

EBOOKI TEMATYCZNE!

Wszystkie moje ebooki, które powstaną w tym roku
- w planie są  jeszcze 3!

Bonus 04

DODATKOWE WARSZTATY I WYZWANIA!

Co kwartał poprowadzę dla Ciebie całodniowe warsztaty online (sobota) w wybranym temacie! Raz na kwartał będziemy robić TURBO DOŁADOWANIE, czyli wyzwania tylko dla członków grupy!

GWARANCJA JAKOŚCI!

Jestem pewna rezultatów!

Jeśli w ciągu 30 dni pracy z tym programem nie zobaczysz żadnych rezultatów, to zwrócę Ci zainwestowane pieniądze!

Insert your calendly or calendar embed below.  Delete this block when you have added your integration

Beata Biegała © 2018-2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin

Scroll to Top
Page Created with OptimizePress